Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'den hastalara "geçmiş olsun" ziyareti - Son Dakika

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'den hastalara "geçmiş olsun" ziyareti

27.11.2019 14:14
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'den hastalara

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, hastalara "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, hastalara "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan, hastane yöneticileri ve servis doktorları ile bir araya bir araya gelen Bilgin, hastanenin genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Daha sonra göğüs hastalıkları servisinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Bilgin, "geçmiş olsun" dileklerini ileterek bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu.

Hastalar ve hemşirelerle sohbet eden Bilgin, şehre özgü el sanatları ürünlerinden hediye etti.

Başkan Bilgin, yapımında sona yaklaşılan Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde de incelemelerde bulundu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin'den hastalara 'geçmiş olsun' ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Ankara'da, şeriat çağrısı yapan provokatif bildirilerde 'Furkan Vakfı' iddiası 2 kişinin yaralandığı kazada 4 milyonluk araç kullanılamaz hale geldi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu