Snoop Dogg'dan şaşırtan Yıldız Tilbe paylaşımı! - Son Dakika

Snoop Dogg'dan şaşırtan Yıldız Tilbe paylaşımı!

25.02.2021 13:38
Snoop Dogg'dan şaşırtan Yıldız Tilbe paylaşımı!, System.String[]

Ünlü rapçi Snoop Dogg'un Yıldız Tilbe paylaşımı sosyal medyayı salladı. İşte ayrıntılar...

Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, 55 milyon takipçili Instagram hesabından Yıldız Tilbe ile yan yana getirildiği photoshoplu bir fotoğrafını paylaştı.

'AS BAYRAKLAR AS!'

Snoop Dogg'un bu paylaşımını görenler, "As bayraklar as!" ve "Snoop Doog ve Yıldız Tilbe düeti neden olmasın?" şeklinde esprili yorumlarda bulundular.

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Snoop Dogg'dan şaşırtan Yıldız Tilbe paylaşımı! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

00:11