Son Dakika Haberleri: TEKNOFEST'in son gününde Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri

TEKNOFEST'in son gününde Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri

21 gün önce

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen TEKNOFEST'in son gününde Solo Türk ve Türk Yıldızları nefes kesen bir gösteri uçuşu gerçekleştirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve T3 Vakfı öncülüğünde Türkiye'de ilk kez düzenlenen ve Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'in son gününde, Solo Türk ve Türk Yıldızları nefes kesen bir gösteri uçuşu gerçekleştirdi.

NEFES KESTİLER

Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'nin son gününde de ziyaretçi akınına uğradı.Bu sefer TEKNOFEST için gökyüzüne çıkan Solo Türk'ün uçuşunu vatandaşlar ilgi ile izledi. Solo Türk'ün ardından havalanan Türk Yıldızları'nın gösterisi ise nefes kesti.

VATANDAŞLAR GÖRÜNTÜLEMEYE ÇALIŞTI

TEKNOFEST'te son uçuşlarını yapan Türk Yıldızları ve Solo Türk muhteşem bir performansa imza atarak büyük gurur yaşattı. TEKNOFEST dolayısıyla alanı dolduranlar, cep telefonlarıyla gösteriyi görüntülemeye çalıştı.

BUGÜN SONA ERİYOR

ATATÜRK Havalimanı'nda gerçekleşen vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği TEKNOFEST bugün sona eriyor.

TEKNOFEST'in son gününde Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri

TEKNOFEST'te yerli ve milli araçlar görücüye çıktı

Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 02:56 Kaynak: İHAVenezüella'nın Ankara Büyükelçisi Reyes'ten Barış Pınarı Harekatı'na destek mesajı
Kaymakam kazı yapan definecileri suçüstü yakaladı Japonya'yı vuran Hagibis Tayfunu'nda 26 kişi hayatını kaybetti, 100 kişi yaralandı