Son Dakika Haberleri: CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Çubuk'taki Saldırıda Linç Edilmeye Çalışıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Çubuk'taki Saldırıda Linç Edilmeye Çalışıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı

2 ay önce

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Çubuk'taki saldırıda linç edilmeye çalışıldığı anın görüntüleri ortaya çıktı.

Dün Ankara Çubuk'ta düzenlenen asker cenazesinde hedef alınan CHP'lilerden biri de Ankara Milletvekili ve Meclis Başkanvekili Levent Gök oldu.

Gök, sosyal medyadan kendisini hedef alan saldırının görüntülerini paylaştı.

KAÇMAYI BAŞARDI

Yaklaşık 30 saniye adeta dayak yiyen Gök, can havliyle olay yerinden uzaklaştı.

Bu anlar kameralara yansıdı.

İNCE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Muharrem İnce, Levent Gök'e yapılan saldırıyla ilgili Twitter hesabından paylaşım yaptı. İnce paylaşımında, "TBMM Başkanvekilimiz Levent Gök'e linç girişiminde bulunan gözü dönmüş bu insanları ve onları söz ve açıklamalarıyla bu noktaya getiren siyaset dilini kınıyorum. Geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Çubuk'taki Saldırıda Linç Edilmeye Çalışıldığı Anın Görüntüleri Ortaya Çıktı
Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 02:49 Dünyadaki En Zehirli Akrep Aydın'ın Nazilli İlçesinde Görüntülendi! Zabıta Ekipleri Tarafından Yeri Değiştirilen Seyyar Satıcının Domateslerini Belediye Başkanı Sattı Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Cinsiyet Değiştirme Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu!