Son Dakika: Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euroya Lazio'ya gönderdi - Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euroya Lazio'ya gönderdi

Son dakika: Fenerbahçe, Kosovalı forvet Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euro bedel karşılığında Lazio'ya sattığını duyurdu. İtalyan kulübü ayrıca, sportif sonuçlara bağlı olarak 2,5 milyon euro bonus ödeyecek.

Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euro bedel karşılığında Lazio'ya sattığını açıkladı. Anlaşma gereği İtalyan kulübü ayrıca, sportif sonuçlara bağlı olarak 2,5 milyon euro bonus ödeyecek.

Sarı lacivertlilerin öte yandan, Kosovalı golcünün bir sonraki satışından yüzde 5 oranında pay alacağı öğrenildi.

Fenerbahçe'den KAP'a yapılan açıklama şu şekilde;

"Sağlık kontrollerinin tamamlanması ile profesyonel futbolcumuz Vedat Muriqi'in İtalyan Kulübü S.S. Lazio'ya, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 17.500.000 Avro net bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır.

Transfer bedeline ilaveten, S.S. Lazio kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak S.S. Lazio, Kulübümüze aşamalı olarak azami net 2.500.000 Avro bonus bedeli ödeyecektir.

Ayrıca, S.S. Lazio tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde S.S. Lazio tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüze %5 bonus bedeli ödeyecektir."

Son Dakika: Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euroya Lazio'ya gönderdi

Haber Yayın Tarihi: 15.09.2020 18:16

Son Dakika Spor Son Dakika: Fenerbahçe, Vedat Muriqi'yi 17,5 milyon euroya Lazio'ya gönderdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Türkiye'ye rakip olan 6 ülke, Doğu Akdeniz Gaz Forumu'nun kuruluşu için imzaları attı Çukur'da büyük sürpriz! 1. bölümde ölen Kahraman Koçovalı diziye geri döndü Spor yorumcusu Evren Turhan, "Seninle aynı programa çıkmam" dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı Son dakika! Ünlü iş insanları Ali ve Sofu Altınbaş akaryakıt vurgunu operasyonunda gözaltına alındı İntikam hırsı rahat bırakmadı! Babasını darbeden şahsı, döverek öldürdü Arkadaşlık isteğini kabul etmeyen kadını öldüren şahıs, aynı silahla intihar etti Efsane yıldız Audrey Hepburn'ün nadir fotoğrafları satışa çıkarılıyor Türkiye'nin ilk korona hastasına tedavi gördüğü hastaneden dudak uçuklatan fatura