Ev karantinasını ihlal eden kadın, terminalde bilet alırken yakalandı - Son Dakika

Ev karantinasını ihlal eden kadın, terminalde bilet alırken yakalandı

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde koronavirüs hastası ile temaslı olması nedeniyle ev karantinasında olması gereken kadın, polis tarafından otobüs terminalinde bilet almaya çalışırken yakalandı.

Tekirdağ'da koronavirüs hastası ile temaslı olması nedeniyle ev karantinasında olması gereken 37 yaşındaki M.D. adlı kadın, otobüs terminalinde bilet almaya çalışırken yakalandı. M.D, Çorlu Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlı yurtta karantinaya alındı.

Çerkezköy'de yaşayan M.D, şehirler arası otobüs terminaline giderek bilet almak istedi. M.D'nin, HES kodu üzerinden yapılan sorguda koronavirüs hastası ile temaslı olması nedeniyle evde karantinada olması gerektiği belirlendi.

PARA CEZASI KESİLDİ

İhbar üzerine terminale polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Hakkında adli işlem başlatılan ve 'Umumi Hıfzıssıhha Kanunu' gereği 3 bin 182 lira idari para cezası kesilen M.D, ekiplerce terminalden alınarak zorunlu karantina için Çorlu Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurdu'na yerleştirildi.

Ev karantinasını ihlal eden kadın, terminalde bilet alırken yakalandı
Ev karantinasını ihlal eden kadın, terminalde bilet alırken yakalandı

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 21:56 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ev karantinasını ihlal eden kadın, terminalde bilet alırken yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Son Dakika

Irak'ın Erbil kentinde ABD askerlerinin olduğu bölgeye roketli saldırı Bakan Koca, yüz yüze eğitimin yeni yol haritasını açıkladı: 2., 8. ve 12. sınıflar için Bilim Kurulu'nun önerisi var İki günlük kız çocuğu, yüz kez tornavida saplanarak öldürüldü Doğuma girdikten sonra eşini kaybeden kadına acı haber verilemedi Antalya'da iki komşu, yanlışlıkla 3,5 yıl birbirlerinin faturasını ödedi Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor Talihsiz vatandaş, metrelerce yüksekten apartmanın önüne böyle düştü İntihar etmek için denize atlayan kadını 2 yıl sonra balıkçılar buldu