Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı - Son Dakika

Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı

06.10.2020 21:57

Son dakika haberi: Antalya'da falezlerden düşen kişiyi, itfaiye, polis ve sağlık ekibi kurtardı.

Antalya'da falezlerden düşen kişiyi, itfaiye, polis ve sağlık ekibi kurtardı.

Deniz Mahallesi Yavuz Özcan Parkı'ndaki falezlerde arkadaşıyla oturan Abdulkadir Özdemir, dengesini kaybederek yaklaşık 20 metrelik ağaçlık ve kayalık alana düştü.

Arkadaşlarının yetkililerden yardım istemesi üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Deniz polisi de botla kıyıya yaklaşarak çalışmalara destek verdi.

Kayalıklardan bölgeye ulaşan yunus timi, itfaiye ve sağlık ekipleri, Özdemir'i seyyar sedyeye alarak parka çıkardı. Burada ambulansa alınarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Özdemir'in vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu belirtildi.

Bu arada, yaralıyı kurtarma çalışmalarını izlemek için bölge toplananları polis ekipleri maskelerini takmaları ve sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda sık sık uyardı.

Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı
Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı
Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı
Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika gündem: Falezlerden düşen kişi yaralandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 bin 603 kişilik sosyal atamayı 26 Ocak'ta yapacak Mayına basarak ağır yaralanan asker tedavi gördüğü hastanede şehit düştü Yılmaz Morgül Nişantaşı'nı ringe çevirdi! Gören bakakaldı Galatasaray zorlu Malatya deplasmanında! Canlı anlatım Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Gıdada fahiş fiyat şikayeti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletildi: Mutlaka çözüme ulaştıracağız Kümesine giren tilkiye seslenişi sosyal medyada büyük ilgi gören vatandaşın söyledikleri duygulandırdı Sırası gelmeden korona aşısı yaptıran İspanya Genelkurmay Başkanı Villaroya tepkiler nedeniyle istifa etti