Son dakika haberi! BACAĞINDAN VURUP KAÇTI, OLAY ANI KAMERADA - Son Dakika

Son dakika haberi! BACAĞINDAN VURUP KAÇTI, OLAY ANI KAMERADA

28.12.2021 14:16

Son dakika haberleri... KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde, Çağlar A. (38) caddede yürürken Ahmet Sinan İ. (46) tarafından tabanca ile ateş edilerek bacağından vuruldu.

KOCAELİ'nin Başiskele ilçesinde, Çağlar A. (38) caddede yürürken Ahmet Sinan İ. (46) tarafından tabanca ile ateş edilerek bacağından vuruldu. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay dün akşam saatlerinde, Başiskele ilçesi Barbaros Mahallesi Kahramanlar Caddesi üzerinde meydana geldi. Tıbbi malzeme satışının yapıldığı iş yerinin sahibi olan Çağlar A. kaldırımda yürüdüğü sırada yanına gelen Ahmet Sinan İ. tabanca ile bir el ateş etti. Sol bacağından vurulan Çağlar A. yere yığılırken, Ahmet Sinan İ. olay yerinden kaçtı. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Çağlar A. tedavi altına alındı. Polis, olayın alacak verecek meselesinden kaynaklandığını belirlerken, Ahmet Sinan İ.?nin yakalanması için çalışma başlattı. Olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

YORUMLAR
500
Gençler Ekin Uzunlar konseriyle coştu Gençler Ekin Uzunlar konseriyle coştu İzmir'de alacaklısını öldüren şüpheli tutuklandı İzmir'de alacaklısını öldüren şüpheli tutuklandı Beykoz'da birlikte yaşadığı kadını öldüren zanlı intihara teşebbüs etti Beykoz'da birlikte yaşadığı kadını öldüren zanlı intihara teşebbüs etti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi! BACAĞINDAN VURUP KAÇTI, OLAY ANI KAMERADA - Son Dakika


Advertisement