Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cansız bedenini babasına ait su kuyusuna atmış - Son Dakika

Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cansız bedenini babasına ait su kuyusuna atmış

Denizli'de 2013 yılında kaybolan Levent Karaduman'ın cesedi, şüpheli olarak gözaltına alınan kuzeninin babasına ait bahçe evindeki su kuyusunda bulundu. Cesedin bulunmasının ardından kuzen, suçunu itiraf etti. Öte yandan, cesedin diğer parçalarının kuyudan çıkarılması için çalışma başlatıldı.

Denizli'de, 2013 yılında kaybolan Levent Karaduman'a ait olduğu iddia edilen ceset parçalarına 9 metrelik su kuyusunda ulaşılmasının ardından, şüpheli olarak gözaltına alınan kuzen suçunu itiraf etti.

CESEDİ SU KUYUSUNDA BULUNDU

Denizli'de 2013 yılında kaybolan tabelacı Levent Karaduman'ın şüpheli kaybı ile ilgili suçlanan teyze çocuğu Ali Osman S'nin gözaltına alınmasının ardından başlatılan arama çalışmalarında, şüphelinin babasına ait Baklan ilçesi Hadim Mahallesinde bulunan bahçe evindeki su kuyusunda Karaduman'ın önce ayakkabısına sonrasında ise cansız bedenine ulaşılmıştı.

Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cesedini parçalayıp babasına ait su kuyusuna atmış

CESET PARÇALARI KUYUDAN ÇIKARILDI

Cumhuriyet Savcısının olay yerine gelmesinin ardında, Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığında görevli bir balık adam, cesedi çıkarmak için kuyuya indi. Levent Karaduman'a ait olduğu iddia edilen ceset parçalarını çuvala koyarak yüzeye çıkardı. Cesedin diğer parçalarını aynı yöntemle çıkarmakta sonuç alınamayınca, kuyunun yanında derin bir çukur kazılarak kuyuyla bağlantı yapılmasına karar verildi. Bölgeye gelen iş makineleri, çukuru açmak için çalışmalara başladı.

Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cesedini parçalayıp babasına ait su kuyusuna atmış

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Öte yandan, Levent Karaduman'ın kaybolmasıyla ilgili olarak gözaltına alınan ve son ana kadar tüm suçlamaları reddeden kuzen Ali Osman S'nin cesede ulaşılmasının ardından suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Olayla ilgili olarak Karaduman ve Ali Osman S'nin olay günü irtibat kurdukları tüm kişilere ulaşılması için araştırmaların devam ettiği kaydedildi.

Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cansız bedenini babasına ait su kuyusuna atmış
YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Galatasaray, Kasımpaşa'yla sözleşmesini fesheden Fatih Öztürk'le anlaştı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kemal Reis, Yunan gemisine gereken cevabı verdi Kaza mı cinayet mi? Sevgilisinin evinin penceresinden düşen genç kız hayatını kaybetti Son Dakika: Yunanistan'a net mesaj! Hulusi Akar ve komuta kademesi Donanma Komutanlığı'nda incelemelerde bulunuyor Son Dakika: Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı Esed rejimi zorunlu askerliği reddeden 100 kişiyi mayın tarlasına sürdü: 8 ölü Trafikte kadın sürücüye saldıran zanlının ifadesi ortaya çıktı Trafikte saldırıya uğrayan doktor, dehşet anlarını anlattı: Yumrukla saldırıp eşarbımı çıkardı Trabzonspor, son olarak Celtic'te oynayan Jozo Simunovic ile prensipte anlaştı Doğu Akdeniz'de Oruç Reis'i engellemek isteyen Yunan gemisi hasar aldı Arsenal, Chelsea ile sözleşmesi sona eren Willian'ı kadrosuna kattı Genç kadına gizli kamera şoku! Arkadaşının eşi tarafından aylarca izlenmiş Nusret'in taşına ilgi çok ama almak isteyen yok! Şimdi de altınla kaplatıp fiyatı da iki katına çıkardı Şeyma Subaşı, üstsüz güneşlendiği anların videosunu paylaştı Lazio ile anlaştığı iddia edilen Vedat Muriqi, yeni kulübünden 2 milyon euro alacak