Son dakika haberi: "Kadının gücüyle doğan gün" projesi - Son Dakika

Son dakika haberi: "Kadının gücüyle doğan gün" projesi

10.08.2020 14:27
Son dakika haberi:

Gelen son dakika haberine göre Uzunköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kadının gücüyle doğan gün" projesi kapsamında ilçede yaşayan kadınlara doğum günü kartı gönderiyor.

Uzunköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen "Kadının gücüyle doğan gün" projesi kapsamında ilçede yaşayan kadınlara doğum günü kartı gönderiyor.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, yaptığı açıklamada, Uzunköprü Belediyesi olarak hayata geçirdiğimiz her projenin altında kadın ve aile olgusunun yer aldığını belirtti.

Uzunköprü'nün yürekli, güçlü ve güzel kadınları için ne yapılsa az olduğunu vurgulayan Becan, "Yürekli kadınları için ne yapsak az biliyoruz. Ancak onlara verdiğimiz değeri gösterebilmek adına hazırladığımız doğum günü kartlarımız teslim edilmeye başlandı. Aldığımız geri dönüşler bizleri çok mutlu ediyor. Kadınlarımızdan aldığımız güçle, hayal ettiğimiz Uzunköprü için hep birlikte çalışıyoruz" dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi: 'Kadının gücüyle doğan gün' projesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Manchester United, deplasmanda Paris Saint Germain'i 2-1 mağlup etti Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın paylaşımı bir ayda 11 milyon kez izlendi Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı