Lütfü Savaş: "Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor" - Son Dakika

Lütfü Savaş: "Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor"

23.02.2021 19:10

- Lütfü Savaş: "Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor" Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor'un yeni Boupendza'ları hazırladıklarını söyledi.

- Lütfü Savaş: " Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor"

HATAY - Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor'un yeni Boupendza'ları hazırladıklarını söyledi.

Hatayspor Onursal Başkanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatayspor'un başarılı oyuncusu Aaron Boupendza'nın Rus ekibi, Krasnodar'a 8 milyon Euro satılmasının ardından yaptığı açıklamada, Boupendza'nın 8 milyon Euro'ya satışı olduğu ifade ederek, "Rus takımı Krasnodar, 8 milyon Euro'nun 6 milyon Euro'sunu 10 güne kadar ödemesini gerçekleştirecek. Geri kalan 2 milyon Euro mayıs ayında gerçekleştirecek" dedi.

Krasnodar'a transfer olan Aaron Boupendza'nın lig sonuna kadar Hatayspor'da oynayacağını ifade eden Başkan Savaş, "Boupendza'yı çıkaran Hatayspor, yeni Boupendza'ları şu anda hazırlıyor. Önümüzdeki yılda önemli bir futbolcuyu önemli bir takımımıza vermek için arkadaşlarımız çalışıyor. Hatayspor böyle kurumsallaşacak, hem de ligde kalacak ve Türk sporuna, dünya sporuna oyuncu kazandırmaya devam edecek" şeklinde konuştu.

Lütfü Savaş: Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor
Lütfü Savaş: Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor
Lütfü Savaş: Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor
Lütfü Savaş: Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Lütfü Savaş: 'Hatayspor, yeni Boupendza'ları hazırlıyor' - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • ALİ HAYDAR: siz hazırlayın fenerbahçe almaya hazır...fiyatı az verirse şayet Fatih Hocamıza ismini verin fenere iyi bir fiyata pazarlarız hiç sorun değil Lütficim.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Davutoğlu'ndan Berat Albayrak açıklaması: Bakan yapmayın diye Erdoğan'a yalvardım Kayseri Valisi Günaydın'dan 'normalleşme' değerlendirmesi: Bu tabloya göre mümkün değil Aranma kaydı olan şüpheli, gözaltına alınmamak için denize atladı Diplomasız 'Tıp Uzmanı' unvanıyla hasta tedavi eden Metin Hara'nın duruşmasında tanıklar konuştu Hamile olduğu için Almanya'ya alınmayan Afgan sığınmacı kendini yaktı Milan, yeni sözleşme için Hakan Çalhanoğlu'na 4 milyon euro teklif etti Brezilyalı şarkıcı Anitta'nın anüsüne yaptırdığı dövme görüntüleri internete sızdı Evinde çıkan yangında her şeyi küle dönen Çılgın Sedat'a belediye kapılarını açtı