Koronavirüse yenen Şener Şen, hastaneden taburcu oldu - Son Dakika

Koronavirüse yenen Şener Şen, hastaneden taburcu oldu

20.11.2020 07:48

Koronavirüse yakalanan ve tedavisine hastanede devam edilen usta oyuncu Şener Şen, taburcu oldu. Hastaneden çıkmadan önce tüm kontrollerini yaptıran oyuncu, basın mensuplarına görüntü vermemek için otoparktan çıkış yaptı.

Türk Sineması'nda pek çok önemli yapımda rol alan ve son dönemde de tiyatro sahnesinde izleyicisi ile buluşan Şener Şen, geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Koronavirüs testi pozitif çıkan 78 yaşındaki Şen, tedavi altına alınmıştı. Usta oyuncudan güzel haber geldi ve taburcu olduğu öğrenildi.

GÖRÜNTÜLENMEMEK İÇİN OTOPARKTAN ÇIKTI

10 gündür karantina altında olan oyuncunun son kontrollerini de yaptırdığı öğrenildi. Bir süre evinde dinlenecek olan Şen, gazetecilere görüntü vermemek için hastanenin otoparkından çıkış yaptı. Hiçbir solunum desteğine ihtiyaç duyulmadan normal bir odada hastalık sürecini geçiren 78 yaşındaki oyuncunun, sağlığının iyi olduğu öğrenildi.

Koronavirüse yenen Şener Şen, hastaneden taburcu oldu
Koronavirüse yenen Şener Şen, hastaneden taburcu oldu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Koronavirüse yenen Şener Şen, hastaneden taburcu oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

FIFA ve kıta federasyonları, Avrupa Süper Ligi'ne katılan takımları tüm turnuvalardan men edecek Merkez Bankası rezervleri bir haftada 2,5 milyar dolar azaldı Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi Yunanistan Parlamentosu Üyesi Velopoulos: Tek kurşun dahi atamadan Ege'nin yarısını Türklere kaybedeceğiz Hazır döner paketleyen iki çalışanın çekip paylaştığı videoya tepki yağıyor 10 dakikada bir aynı ATM'den para çeken kart dolandırıcıları kıskıvrak yakalandı Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Hindistan'da bulunan dünyanın en büyük aşı üretim tesisinde yangın çıktı