Van'da Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Van'da Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

23.10.2013 09:04
Van'da Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Van Ticaret ve Sanayi Odası ile Van Ticaret Borsasının ev sahipliğinde, Sosyal Güvenlik Bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Açılış Konuşmasını yapan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, bu türden eğitimlerimiz devam edecek diyerek "Üyelerimizin çıkarlarına yönelik bu türden etkinliklerimiz devam edecektir.

Özellikle Sosyal Güvenlik alanında yaşanan tüm olumsuzlukların cevabının alınacağı bu toplantıya ilgi gösteren herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca Ankara'dan programız için SGK Yetkilileri ve TOBB da Mali Sosyal Politikalar Müdürümüze Murat Aydın'a teşekkür ederim. Artık gelişen ve değişen dünya da bilgi çağında üzerimize düşen sorumluluklar var. Bu sorumluluklarını yerine getirirken doğru bilgi ile kendimizi hazırlamalıyız. Van TSO olarak üyelerimizin bilgilendirmesi için yapmış olduğumuz bu programın faydalı geçmesini umuyorum" dedi.

Van Ticaret Borsası Başkanı Selman Toprak ise Van TSO olarak ortak etkinlikler yapmaya yeni yeni başlandığını belirterek "Van TSO ve Van Ticaret Borsası olarak üyelerimizin çıkarlarına ortak etkinlikler yapmaya başladık. Amacımız odalarımıza üye olan firmaların yaşadığı sorunları ilgili kurumlar nezdinde gidermektir. Bugün özellikle Sosyal Güvenlik Kurumunda karşılaştığımız bu sorunların karşılık bulması için uzmanlarımızın değerli bilgilerinden faydalanacağız. Programın hayırlı geçmesini umuyorum" şeklinde konuştu.

Daha sonra TOBB Mali Sosyal Politikalar Müdürü Murat Aydın moderatörlüğünde, SGK Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanlığı Şube Müdür V. Hüseyin ERKEÇ, SGK İşverenler Prim Daire Başkanlığı Şube Müdürü Eyüp Sabri DEMİRCi, SGK İşverenler Prim Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mustafa İTİŞKEN, ÇSGB İşsağlığı ve Güvenliği Genel Müd. İSG Uzman Yar. Uğur BAYAR, Kayıt Dışı İstihdam, Sosyal Güvenlikte Teşvik Uygulamaları, Sosyal Güvenlik Mevzuatı Kapsamında İşveren Uygulamaları, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Uygulaması ve İşverene Getirdiği Yükümlülükler hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Van Bölge Gazetesi- Haber Merkezi

Van'da Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Kaynak: Temsilci

Son Dakika Eğitim Van'da Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Efsane aktör Ivan Krasko, kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle 5.kez nikah masasına oturacak! Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım Sedat Peker'e, Tolga Ağar cephesinden cevap geldi: İftiraları reddediyorum, hukuki işlemler başlatacağım Marketlerde 'Tedbirli yeni dönem' başladı! Hangi ürünler yasak, hangi ürünler serbest? Marketlerde 'Tedbirli yeni dönem' başladı! Hangi ürünler yasak, hangi ürünler serbest? Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı Oyuncu Gerard Butler ve sevgilisinin diş romantizmi! Önce temizledi, sonra öpmeye doyamadı El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar El konan 24 lüks otomobille, devleti 27 milyon lira zarara uğrattılar Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı
Advertisement