Son Dakika Haberleri: Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Futbolcu Gökhan Çıra ile Evleneceklerini Duyurdu

Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Futbolcu Gökhan Çıra ile Evleneceklerini Duyurdu

3 gün önce

Futbolcu nişanlısı Gökhan Çıra ile verdiği yatak pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Selin Ciğerci, düğün yeri baktıklarını söyledi.

Sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci, uzun süredir birlikte olduğu futbolcu Gökhan Çıra ile yakın zamanda evleneceklerini duyurdu.

DÜĞÜN MEKANI BAKMAYA BAŞLADILAR

Sosyal medya hesabı Instagram'dan takipçileriyle her anını paylaşan Selin Ciğerci, nişanlısıyla verdiği samimi yatak pozunu paylaşarak müjdeli haberi verdi. Ciğerci, nişanlısı Çıra ile yakın zamanda evleneceklerini hatta düğün mekanı bakmaya başladıklarını söyledi.

"ALDATMADIĞIN SÜRECE İTİNA İLE AFFEDİLİR"

Çıra ile aralarının bozuk olduğunu ancak barıştıklarını söyleyen Ciğerci, yatak pozunu "Yanlış yapmadığın sürece, aldatmadığın sürece her şey itina ile affedilir. Arada bizim evde de sesler yükseliyor canım her zaman canım cicim değiliz. Biz düğün tarihi, düğün yeri araştırmaya başladık. Rüya gibi." dedi.


YORUMLAR (108)
  • BURHAN BEY: TRABZON 30 SENEDİR ŞAMPİYON OLAMIYOR EN AZ Bİ 30 SENE DAHA OLAMAZ BUNLARLA KENDİLERİNİ AVUTUYORLAR BU GAZLA BİRAZ GİDERLER SONUÇ DESEN YOK TÜRKİYEDE 3 BÜYÜK TAKIM VAR TRABZON BUNLARIN DIŞINDA BİLDİGİN SIRADAN ANADOLU TAKIMI ŞAMPİYON OLABİLMESİ İÇİN 2. LİG AYARINDAKİ TAKIMLARLA MÜCADELE ETMESİ LAZIM BÜYÜK DEDİGİN TAKIM 30 SENEDİR ŞAMPİYON OLAMAZMI KENDİLERİNİ KANDIRIYORLAR Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Ünlü İş Adamının Kızı, Cinayete Kurban Gitti Lukas Podolski, Galatasaray Taraftarını Unutamıyor: Desteğiniz Daima Kusursuz

Tuğba Ekinci'den, Altın Kelebek Ödülleri Törenine Mehmet Ali Erbil Tepkisi! 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!