Son Dakika Haberleri: Evlilik Hazırlığı Yaptığı Spiker Sevgilisi Tuğba Dural, Rıdvan Dilmen'i Terk Etti

Evlilik Hazırlığı Yaptığı Spiker Sevgilisi Tuğba Dural, Rıdvan Dilmen'i Terk Etti

10 ay önce

Evlilik hazırlığında olduğu spiker sevgilisi Tuğba Dural, Rıdvan Dilmen'i terk etti. Güzel spikerin bir TV yöneticisiyle yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Spiker ve sunucu Tuğba Dural, uzun süredir 'Şeytan' lakaplı eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ile aşk yaşıyordu. 7 senedir birlikte olan çift ayrıldı.

RIDVAN DİLMEN'İ TERK ETTİ

Başından iki evlilik geçen ve bir çocuk babası olan Rıdvan Dilmen uzun süredir sunucu Tuğba Dural ile aşk yaşıyordu. İkiliden üzücü haber geldi. Spiker Tuğba Dural, parmağındaki yüzüğü çıkararak Rıdvan Dilmen'i terk etti.

YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Hatta şu sıralar Tuğba Dural'ın bir TV yöneticisiyle yeni bir aşka yelken açtığı iddiaları magazin kulislerinde konuşuluyor.

PARMAĞINDA TEKTAŞLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Tuba Dural ve Rıdvan Dilmen aşkı geride bıraktığımız haftalarda resmiyet kazanmıştı. Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'le evlilik hazırlığında olan futbol spikeri Tuba Dural, Nişantaşı'nda objektiflere takılmıştı.

İDDİALARI YALANLADI

Sunucudan hayatında biri olduğu hakkında çıkan haberlere açıklama gecikmedi. Dural, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün hakkımda çıkan, yeni bir ilişki yaşadığım yönündeki haberler kesinlikle asılsızdır. Bu tip yalan haberlerle ilgili hukuki haklarımı kullanacağımın özellikle bilinmesini isterim" dedi. (Kaynak: Sözcü)


YORUMLAR


Kadın İzleyicinin, 80 Yaşındaki Kocasıyla İlgili İtirafı Sunucuyu Şaşkına Çevirdi AK Parti'nin Kalesi Sultanbeyli'de Vatandaşın İsteği Ekrem İmamoğlu'nu Zora Soktu

Askere Gideceklerin Ailelerine Ücretsiz Sağlık İmkanı