Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı - Son Dakika

Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı

SPOR Milli karateciler aynı çatı altında toplandıKaan ÜLKER - Özgür KABAN / İSTANBUL, (DHA) -Kağıthane Belediyespor, Türk karatesini uluslararası arenada başarıyla temsil eden ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılma yolunda emin adımlarla ilerleyen milli karateciler Serap Özçelik...

SPOR Milli karateciler aynı çatı altında toplandı

Kaan ÜLKER - Özgür KABAN/ İSTANBUL, (DHA) -

Kağıthane Belediye spor, Türk karatesini uluslararası arenada başarıyla temsil eden ve 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılma yolunda emin adımlarla ilerleyen milli karateciler Serap Özçelik Arapoğlu, Merve Çoban, Ali Sofuoğlu, Uğur Aktaş, Burak Uygur, Alparslan Yamanoğlu ve Murat Öz ile sözleşme imzaladı.

Kağıthane'deki Yahya Kemal Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen imza törenine milli karatecilerin yanı sıra Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin ve Karate Milli Takım Teknik Direktörü Murat Delihasan da katıldı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Bugün önemli günlerden birisi ilçemiz adına. İmza törenini gerçekleştirdik. Bizim ilçemizde yaz spor okullarından başlayan ve 10 ayrı branştaki sporlarımızla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bugün de özellikle milli sporcularımızın imzalarını gerçekleştirdik. 2020 Olimpiyatları'na giderken de ülkemiz adına karate dalında altın madalya kazanmış sporcularımız burada yetişmiş olacaktır. İlçemize, ülkemize hayırlı olsun dedi.

Milli karateciler ise aynı çatı altında toplanmak ve Kağıthane Belediyespor ile sözleşme imzaladıkları için çok mutlu olduklarını ve hedeflerinin 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'na katılmak olduğunu ifade etti.

Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı
Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı
Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı

Haber Yayın Tarihi: 21.11.2019 15:44 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Spor milli karateciler aynı çatı altında toplandı - Son Dakika


Son Dakika

Etil alkol ve metanolün internetten satışı yasaklandı Trump ve Biden düellosuna eşler de katıldı: First Lady yine bildiğiniz gibi Son Dakika! Konut, sanayi ve ticarethanelerde kullanılan elektriğe yüzde 5.75 zam geldi Son Dakika! Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda HDP'li belediye yöneticileri de dahil 19 kişi gözaltında Ermeni askerlerini taşıyan konvoy Türk SİHA'sı ile yerle bir edildi! O anlar kamerada İbo Show 9 yıl sonra ekranlara bomba gibi dönüyor! İşte ilk konukları Irak'ın Erbil kentinde ABD askerlerinin olduğu bölgeye roketli saldırı Annesinin kızmasıyla proje üreten 4'üncü sınıf öğrencisi, TEKNOFEST 2020'de birinci oldu