Son Dakika Haberleri: Sudan Çıkardığı Yılan Yavrusunu Evinde Besliyor

Sudan Çıkardığı Yılan Yavrusunu Evinde Besliyor

3 gün önce

Manisalı çiftçi, üzüm bağında su bidonunda bitkin halde bulduğu ve "Şirin" adını verdiği yılan yavrusuna evindeki cam kavanozda bakıyor.

Sudan Çıkardığı Yılan Yavrusunu Evinde Besliyor, System.String[]
Manisalı çiftçi, üzüm bağında su bidonunda bitkin halde bulduğu ve "Şirin" adını verdiği yılan yavrusuna evindeki cam kavanozda bakıyor.

Sarıgöl ilçesinde yaşayan Muzaffer Mersin, geçtiğimiz günlerde üzüm bağında su dolu bidonda hareket etmekte zorlanan yılan yavrusunu fark edince hayvanı sudan çıkardı. Yılanı önce doğaya bırakmaya karar veren Mersin, henüz çok küçük olan hayvanı kendi başına hayatta kalamayacağını düşünerek evine götürdü.

"Şirin" adını verdiği yılanı cam kavanozda solucanla besleyen çiftçi, hayvanı yeterli büyüklüğe ulaşınca doğaya bırakacak.

Muzaffer Mersin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, doğayı ve hayvanları çok sevdiğini söyledi.

Daha önce de doğada bulduğu pek çok yaban hayvanını evinde besledikten sonra doğal yaşam alanına bıraktığını hatırlatan Mersin, "Bağda temizlik yaparken su bidonuna düşmüş yılanı gördüm, kurtulmaya çalışıyordu yoksa suyun içinde ölüp gidecekti. Bu yılan şu an zararsız ve büyüyünceye kadar gözetimim altında kalacak. Bir müddet bakıp büyüteceğim. Aynı şekilde 'Şirin'i de yeterli büyüklüğe ulaştıktan sonra doğaya bırakacağım." diye konuştu.Twitter CEO'su Yeniliği Duyurdu: Atılan Tweetler Artık Düzenlenebilecek Caminin Mihrabının Yanlış Yere Yapıldığı 50 Yıl Sonra Fark Edildi!

Beşiktaş'a Büyük Umutlarla Transfer Edilen Cyle Larin, Gönderilecekler Listesine Eklendi İlber Ortaylı: Türkiye ve Rusya Arasında Barış Yoksa Hayat Durur