Şüpheli çanta fünye ile patlatıldı - Son Dakika

Şüpheli çanta fünye ile patlatıldı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ekiplerin apartmanın girişine bırakılan şüpheli çanta çevresinde önlem alması Bomba imha ekibinin şüpheli çantayı fünye ile patlatması Çantanın içinden çıkan malzemeler Afyonkarahisar'da şüpheli çanta fünye ile patlatıldıAfyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde bir apartmanın...

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Ekiplerin apartmanın girişine bırakılan şüpheli çanta çevresinde önlem alması

Bomba imha ekibinin şüpheli çantayı fünye ile patlatması

Çantanın içinden çıkan malzemeler Afyonkarahisar'da şüpheli çanta fünye ile patlatıldı

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde bir apartmanın giriş kapısına bırakılan şüpheli çanta, ekiplerce fünye ile patlatıldı.

Çay Mahallesi Ali Çetinkaya sokakta bir apartmanın girişine bırakılan çantayı gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, apartman ve çevre binalardaki sakinleri boşaltarak güvenlik önlemi aldı.

Apartmanın geçtiği yol güzergahı da taşıt ve yaya trafiğine kapatıldı.

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğünden gelen bomba imha ekibi, yaptığı inceleme sonrası söz konusu çantayı fünye ile patlattı.

Büyük bir gürültüyle patlatılan çantanın içerisinden el aletleri çıktı. Yapılan kontrolün ardından kapatılan yol yeniden trafiğe açıldı.

Son Dakika

16:17 Dijital Türkiye Platformları üzerinden alınan barkodlu belgeler resmi belge sayılacak 15:36 Sivas'ta doğal kaynak tuzunun hasadı başladı 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:59 Son Dakika: İzmir'de sokaklardaki uyuşturucu satıcılarını koordine eden "Alabaylar Çetesi" bir yıllık takiple çökertildi 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 11:36 İstanbul'da 66 yaşındaki hademeden 7 yaşındaki kıza istismar! "Kimseye anlatma" diye uyarmış 10:53 Ankara'nın ardından Van'da da eylem ve etkinlikler 15 gün yasaklandı 10:36 Turgut Şelalesi'nin mesire alanına dışarıdan yiyecek getiren yerli turistlerin aracını haritaya çevirdiler 10:10 Ayrılmak isteyen sevgilisine Soylu ile çekilmiş fotoğraflarını gösterip tehdit etti: Devletin gizli ajanıyım 09:36 Tartıştıkları arkadaşlarını önce dövüp ardından balkondan aşağı attılar 09:34 Bunalıma giren bir çocuk babası, 9. kattan atlayarak intihar etti 09:30 En İyi Erkek Şarkıcı ödülünü alan Mabel Matiz'in ödül konuşması eksik yayınlandı 09:21 Bursalı usta, yaptığı hat kalemlerini tanesi 175 liradan dünyaya satıyor 09:08 Oğullarına kız isteyen aile eve dönüşte kaza yaptı: 1 ölü, 5 yaralı 08:18 Güzel spiker Şansın Tokyay, kendisini takip ettiği gerekçesiyle komşusundan şikayetçi oldu