Taksi Durağında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı - Son Dakika

Taksi Durağında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı

05.01.2012 11:58
Taksi Durağında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı, System.String[]

Başkentte bir taksi durağında meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, Sincan Şoförler Odası Başkanı Mehmet G.yaralandı.

Başkentte bir taksi durağında meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, Sincan Şoförler Odası Başkanı Mehmet G. yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Etimesgut ilçesi Eryaman'da bir taksi durağında Sincan Şoförler Odası Başkanı Mehmet G. ile durağa yeni taksi alınması nedeniyle duraktaki taksiciler arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi ile silahların konuştuğu kavgada Mehmet G. ile Muhammet Aydın yaralandı. Hacettepe Hastanesi'ne kaldırılan Muhammet Aydın hayatını kaybederken, saldırının ardından Ankara Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri 2 kişiyi gözaltına aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. - ANKARA

Taksi Durağında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Taksi Durağında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı - Son Dakika


Son Dakika

BM duyurdu: Libya'da taraflar kalıcı ateşkes için anlaşmaya vardı Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu Eşinin evi terk etmesine dayanamayıp kendini astı İyi niyetinin kurbanı oldu: Eksik adres nedeniyle darbedilen kuryenin yaşama şansı milyonda bir