Taksim'de yılbaşı eğlencesinde mide bulandıran olay! 3 kadın taciz edildi - Son Dakika

Taksim'de yılbaşı eğlencesinde mide bulandıran olay! 3 kadın taciz edildi

31.12.2021 23:52

Taksim'de yılbaşı kutlamaları için gelen 3 kadının, yabancı uyruklu oldukları öğrenilen 2 kişi tarafından taciz edildikleri iddia edildi. 3 kadının şikayetçi olduğu taciz şüphelisi 2 kişi, gözaltına alındı.

Yeni yılı Taksim'de karşılamak için gelenler Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'ni doldurdu. Kutlamalar için gelen 3 kadın meydandan girdikleri İstiklal Caddesi'nde yürürken iddiaya göre yabancı uyruklu oldukları öğrenilen 2 kişi tarafından taciz edildi.

2 SAPIK HEMEN YAKALANDI

Kadınların elle taciz edildiklerini belli üzerine kutlamalar için önlem alan polis ekipleri, 2 kişiyi hemen orada yakalayarak gözaltına aldı. 2 şüpheli ile ve şikayetçi oldukları taciz nedeniyle mağdur olarak ifade vermek için 3 kadın polis merkezine götürüldü. Şüphelilerin polisteki işlemleri sürüyor.

YORUMLAR
500
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Taksim'de yılbaşı eğlencesinde mide bulandıran olay! 3 kadın taciz edildi - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement