Tanrı Allah'ın Neresinde? - Son Dakika

Tanrı Allah'ın Neresinde?

26.01.2017 16:53
Tanrı Allah'ın Neresinde?, System.String[]

Nemesis Yayınları, 3,5 ay komada kaldıktan sonra hayata tekrar dönen Murat Tulga Buyruk'un, TEK'liği bulma yolculuğunu okurlarla buluşturuyor: Tanrı Allah'ın Neresinde?

"Yaşam, düşlerinin senin algıladığın zamanda oluşmasıdır.
AN' ın kendi bütünlüğü içinde yaşamayı öğrendiğinde, her şey senin emrinde olacaktır."

Bu kitabı okuduktan sonra yaşam ile ilgili bildiğiniz her şeyi gerçekten gözden geçirmeye başlayacaksınız. Murat Tulga Buyruk, düşüncelerimizle yaşamımıza nasıl yön verdiğimizi, kendi yaşamından örneklerle bizlere sunuyor. Herhangi bir insanın sadece düşünceleri ile hayatının yönünü belirlemesi imkânsız diye düşünüyorsanız, Murat Tulga Buyruk'un yaşam öyküsünü okuduktan sonra, bu düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Bu öykü, sadece ölümden dönmüş ve başka bir hayata başlayan bir insanın hikayesi değil, tüm inanç ve düşünce sisteminin sınırları zorlayan bir yaşam örneği.

Murat Tulga Buyruk, günümüz insanının ruhsal ihtiyaçlarını karşılayabilecek yegane hazzı düşünce gücü ile nasıl başarabileceğini oldukça yalın bir dille okurlarına anlatıyor. Bu mucizevi formülün nasıl ortaya çıktığını ve uygulandığını bu kitapta bulacaksınız!

Tanrı Allah'ın Neresinde?

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tanrı Allah'ın Neresinde? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan şehidinin kabrinde Galatasaray bayrağı dalgalanıyor ''Ereksiyon olamadığım için dalga geçti diye öldürdüm'' demişti! Üniversiteli Raşit'in katiline müebbet verildi Kurtlar Vadisi'nin Orhan'ı Devrim Parscan hayatını kaybetti Muğdat Çelik'in gördüğü kırmızı kart, İngiliz basınında haber oldu Gaziantepli genç, hatalı basım 50 lirayı 50 bin liradan satışa çıkardı İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı Vicdansız kadın, yenidoğan bebeğini dondurucu soğukta ölüme terk etmeye işte böyle gitmiş