Acun Ilıcalı'nın jüri üyesi Murda'ya Tarkan'dan şok: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın jüri üyesi Murda'ya Tarkan'dan şok: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız

26.01.2021 09:05

O Ses Türkiye Rap'in jürilerinden Murda, "Napıyon Lan" adlı şarkısı için çektiği klibin bir bölümünde kendi görüntüsü üzerine Tarkan'ın kafasını koymuştu. Murda ile iletişime geçen Tarkan'ın ekibi, "Ya klibi kaldıracaksınız ya da size dava açacağız" dedi. Ünlü rapçi ise Tarkan ya da ekibinin henüz konuyla ilgili bir adım atmadığını söyledi.

Murda, 7 ay önce SFB ile işbirliği yaparak "Napıyon Lan" adlı bir single hazırlamış, şarkıda Felemenkçe "Ik doe nu Tarkan-dingen in m'n eigen land" (Şimdi kendi ülkemde Tarkan gibi iş yapıyorum) sözlerine yer vermişti.

Tarkan'lı klibi kaldır Murda

MURDA'NIN GÖRÜNTÜSÜNE TARKAN'IN YÜZÜ KONULDU

Hazırlanan klipteki bir sahnede de Murda'nın görüntüsünün üzerine Tarkan'ın yüzü monte edildi. Ancak o birkaç saniyelik görüntü sorun yarattı. Murda, Tarkan'ın ekibinin kendisiyle iletişime geçtiğini ve klibi yayından kaldırmasını istediklerini açıkladı.

Tarkan'lı klibi kaldır Murda

"HOLLANDA'DAKİ YAPIM ŞİRKETİMLE GÖRÜŞÜN"

Ekibin "Ya klibi kaldıracaksınız ya da size dava açacağız" dediğini anlatan rapçi, onlara " Hollanda'daki yapım şirketimle görüşün" yanıtını verdiğini söyledi. Murda daha sonra Tarkan ve ekibinin bu konuda bir adım atmadığını dile getirdi.

Acun Ilıcalı'nın jüri üyesi Murda'ya Tarkan'dan şok: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı'nın jüri üyesi Murda'ya Tarkan'dan şok: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Çiğ köfte 'acılı' olduğu için iş yeri çalışanını darbeden saldırgan yeniden gözaltında Bafetimbi Gomis, Galatasaray'dan ayrılış sebebinin ekonomik unsurlar olduğunu söyledi Antalyaspor, 2021 yılında hiç maç kaybetmedi Koronavirüsü yok eden cihaz Van'dan 4 ülkeye ihraç edildi Kaçak inşaat tartışması nedeniyle çıkan kavgada güvenlik görevlisi dehşet saçtı: 1 yaralı Bartın'da 10 kişide mutasyonlu virüs tespit edildi, 5 mahalle karantinada Son Dakika! Normalleşmenin ele alınacağı kritik Kabine toplantısı başladı Sokak ortasında kanlı hesaplaşma! Silahını çekip kurşun yağdırdı, 2'si kardeş 3 kişi hayatını kaybetti