Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu - Son Dakika

Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu

22.10.2020 17:13
Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu, System.String[]

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, gazetecilerle bir araya geldi.

Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk, gazetecilerle bir araya geldi.

Öztürk, bir restoranda düzenlenen programda, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için yatırım ve hizmetlerin hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

İlçede 27 bin metrekare alanda yapılacak millet bahçesinin ihalesinin yapıldığını, yakın zamanda yer teslimini yaparak inşasına başlamayı hedeflediklerini anlatan Öztürk, şunları kaydetti:

"Yıllardır konuşulan TOKİ konutlarında binaların inşasında sona gelindi. Binaların yüzde 80'lik bölümü tamamlandı. Yeni yıl ile konutların hak sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde 3 bin metrekare alana yarı olimpik bir yüzme havuzu çalışmalarımız devam etmektedir. Yıl sonu itibarıyla inşasına başlamayı düşünüyoruz. Doğu Mahallesi'ne merhum edebiyatçı yazar Asım Gültekin'in isminin verileceği bir cami inşa ederek ismini yaşatmayı düşünüyoruz. Ayrıca OSB kurma çalışmalarımız da devam etmektedir,"

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Taşova Belediye Başkanı Öztürk gazetecilerle buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 14 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 92 kişi vefat etti, 3116 yeni vaka tespit edildi Evde çıkan yangında 2 yaşındaki çocuk feci şekilde can verdi, annesi ve kardeşi de yaralandı Karaloğlu'ndan Kırklar Dağı'nı imara açanlara tepki: Fitil fitil getirmezsem valilik yapmam Selin Barlas, spor yorumcusu eşi Cem Dizdar'dan şiddet gördüğünü duyurdu 18 yıl önce yaptığı Atatürk heykeli, heykeltıraşın evinin bahçesinden çalındı Ömür Gedik'ten cinsel organı görünen Nusret Gökçe'ye olay yorum: Bunu tercih ederim Dövüşçü Paige VanZant'tan, çıplak fotoğraflarını paylaşması için para gönderen hayranlarını üzen haber Vicdansız baba çocuklarını odaya kapatıp kemerle dövdü, o anları da kayda alıp karısına gönderdi