Tayyare'de 'Sinema Günleri' - Son Dakika

Tayyare'de 'Sinema Günleri'

19.12.2014 16:38
Tayyare'de 'Sinema Günleri', System.String[]

Çocuklar, Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Sinema Günleri'nde keyifli animasyonları izleme şansını buluyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Sinema Günleri', 'Acemi Gladyatör', 'Kahraman Maymun' ve 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2' gibi filmleri çocuklarla buluşturuyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında, 'Bursa, sinemaya seyirci kalmayacak' fikriyle Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen 'Sinema Günleri', keyifli filmleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Her salı, Perşembe ve cuma günleri, 10.30 ve 13.30 saatleri ile pazar günleri de 13.30 ve 15.00 saatlerinde gerçekleştirilen animasyon film gösterimleri, çocukları sinemayla tanıştırma hedefi taşıyor. Film gösterimlerinin tam 5 TL, öğrenci ise 3 TL değerindeki biletlerle fiilm keyfi yaşatan etkinlikte, kısa süre sonra çocuklar üç boyutlu film keyfini de yaşamaya başlayacaklar. Bu yıl 5 Aralık'ta başlayan film gösterimlerine özellikle okullar yoğun ilgi gösteriyor. İki haftadır 'Acemi Gladyatör'ün seyircisiyle buluştuğu etkinlik çerçevesinde, 19 ile 30 Aralık tarihleri arasında 'Kahraman Maymun', 2 ile 29 Ocak tarihleri arasında ise 'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2' filmleri izlenebilecek.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Tayyare'de 'Sinema Günleri' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir
16:20