Son Dakika Haberleri: Tekirdağ'dan Kısa Kısa

Tekirdağ'dan Kısa Kısa

9 ay önce

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede bulunan okullarda temizlik çalışması yapıldı.

Tekirdağ'dan Kısa Kısa, System.String[]
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede bulunan okullarda temizlik çalışması yapıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ekipler 2017-2018 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde tüm okullarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Süleymanpaşa Belediyesi personelleri tarafından yapılan çalışma kapsamında tüm okul bahçeleri tazyikli su ile yıkanırken, spor ve dinlenme alanlarının da özenle temizlendi.

Uyuşturucu operasyonu

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde düzenlenen operasyonda, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla 2 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucu ticareti ve kullanımının önlenmesi amacıyla Hıdırağa Mahallesi'ndeki bir adrese operasyon yaptı.

Yapılan aramada "fişek" olarak adlandırılan tek kulanımlık paketler halinde 20 eroin ve 710 lira para geçirildi.

Olayla ilgili şüpheliler A.A. ve E.Z. gözaltına alındı.Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu