Son Dakika Haberleri: Teknik Direktör Yılmaz Vural: Medipol Başakşehir Şampiyon

Teknik Direktör Yılmaz Vural: Medipol Başakşehir Şampiyon

2 ay önce

Teknik Direktör Yılmaz Vural, Süper Ligdeki şampiyonluk yarışıyla ilgili "Aslında futbolda net konuşmak olmaz, sonuçta top yuvarlaktır. Ama artık top kare. Medipol Başakşehir şampiyon oldu bence." dedi.

Türk futbolunun renkli ve tecrübeli teknik adamlarından Yılmaz Vural, sezon sonunda ipi göğüsleyecek takımı açıkladı. Vural, "Aslında futbolda net konuşmak olmaz, sonuçta top yuvarlaktır. Ama artık top kare. Medipol Başakşehir, şampiyon oldu bence. Borç yok, alternatif kadro var, güçlü oyuncular var, doğru yönetiliyorlar, iyi bir planlamaları var." dedi.

"BÜYÜKLER KÜÇÜK TAKIM OLMA YOLUNDA İLERLİYOR"

Vural, "Büyük takımların her birinde 2.5 milyar TL borç var. Demek ki büyük takım olmak sadece tarihiyle olmuyor. 100 senelik kulüp olmak önemli değil. Büyük takımlar yanlış yönetiliyorlar. 100 yıllık mazileri var, büyüklükleri var ama artık küçük kulüp durumuna düşüyorlar. Gidişat iyi değil." diye konuştu.

(Totemle)

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 07:59 

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!