Son Dakika Haberleri: Tesla CEO'su Elon Musk Pedofili İftirasından Yargılanacak

Tesla CEO'su Elon Musk Pedofili İftirasından Yargılanacak

3 ay önce

Tela CEO'su Elon Musk, Tayland'da bir mağarada mahsur kalan 12 çocuk ve antrenörlerinin kurtarılmasına yardım eden İngiliz dalgıç hakkında sosyal medyadan yaptığı "pedofili" suçlaması nedeniyle yargılanacak.

NEW ABD'li uzay mekiği ve roket üreticisi SpaceX kurucusu ve Üst Yöneticisi Elon Musk, Tayland'da bir mağarada mahsur kalan 12 çocuk ve antrenörlerinin kurtarılmasına yardım eden İngiliz dalgıç Vernon Unsworth hakkında sosyal medyadan yaptığı "pedofili" suçlamasıyla yargılanacak.

22 EKİM GÜNÜ YARGI ÖNÜNE ÇIKACAK

Los Angeles'ta bir mahkeme, Musk'ın İngiliz dalgıcı Vernon Unsworth'a yönelik "pedofili" suçlaması nedeniyle yargı önüne çıkmasına hükmetti.

Mahkeme, duruşma gününü ise 22 Ekim olarak belirledi.

PEDOFİL OLMAKLA SUÇLADI, ÖZÜR DİLEDİ

İngiliz dalgıcı '"pedofil" olmakla suçlayan Musk, daha sonra Twitter hesabından yaptığı paylaşımı silerek Vernon Unsworth'tan özür dilemişti.

Dalgıç Unsworth ise Losv Angeles'ta Musk'a dava açarak en az 75 bin dolar tazminat istemişti.

Tesla CEO'su Elon Musk Pedofili İftirasından Yargılanacak
Haber Yayın Tarihi: 12.05.2019 03:53 Kaynak: AAUşak'ta 'Amerikan rüyası'nın sembolü 1 milyon dolarlık banknot ele geçirildi Ameliyat sırasında hayatını kaybetti! Mide bulandıran olay otopside ortaya çıktı Aleyna Tilki Bodrum'da sevgilisiyle samimi bir şekilde görüntülendi