TFF Başkanı Nihat Özdemir: BeIN Sports ile anlaşma imzalayacağız - Son Dakika

TFF Başkanı Nihat Özdemir: BeIN Sports ile anlaşma imzalayacağız

11.11.2020 16:31

Kulüpler Birliği toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan TFF Başkanı Nihat Özdemir, yakın zamanda yayıncı kuruluş BeIN Sports ile anlaşma imzalayacakları sinyalini verdi.

Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi. Toplantısı sonrası TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu.

Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil'in koronavirüs testi pozitif çıkması nedeniyle toplantıya başkanlık yapan Göksel Gümüşdağ, "beIN SPORTS ile ilgili görüşmeler oldu. Mutabık olduğumuz bir karar aldık ve Federasyon başkanımız Nihat Özdemir'e ilettik. Sayın başkanımız beIN SPORTS yetkilileriyle bir görüşme yapacak" ifadelerini kullandı.

"BEIN SPORTS İLE YOLUMUZA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ"

TFF Başkanı Nihat Özdemir ise "Türkiye Futbol Federasyonu ve beIN SPORTS ile bugüne kadar 14 toplantı düzenledik. İnşallah yakın bir zamanda beIN Sports ile anlaşmamızı imzalayarak yolumuza birlikte devam etmek istiyoruz" dedi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir: BeIN Sports ile anlaşma imzalayacağız

Son Dakika Spor TFF Başkanı Nihat Özdemir: BeIN Sports ile anlaşma imzalayacağız - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe Mesut Özil transferi için Arsenal'la ve oyuncuya anlaşmaya varıldığını duyurdu Yeni Malatyaspor maçında sakatlanan Feghouli oyuna devam edemedi Merkel'in halefi Türk Armin'in kameralara poz verdiği 813 numaralı künyenin sırrı ortaya çıktı Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi Türkiye'de insanlar doğduğu kentte yaşasaydı en kalabalık il Şanlıurfa olacaktı Balıkçı teknesi alabora oldu: 4 balıkçı kurtuldu, 1 kişi kayıp Milli Savunma Bakanlığı, F-16'daki Sniper Pod'a yansıyan dolunayın görüntüsünü paylaştı Türk gemisini yarım saat kovalayan korsanlar, balyozla kıramadıkları kapıları taş motoruyla kesmişler