The Deep Blue Sea Filmi - Son Dakika

The Deep Blue Sea Filmi

03.03.2012 21:30
The Deep Blue Sea Filmi, System.String[]

The Deep Blue Sea filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. The Deep Blue Sea filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Hester Collyer 1950'lerin İngiltere'sinde Yüksek Mahkeme Yargıcı Sir William'ın güzel eşidir. Kendini güvende hissettiği evliliğini ümitsizce aşık olduğu eski bir pilot olan Freddie Page için terk eder... Savaş sonrası İngiltere'sinde yasak aşk,durdurulamaz tutku ve yalnızlık korkusu üzerine yazılmış Sir Terence Rattigan'ın klasik oyunundan ya uyarlanan eserin baş rolünde Oscar Ödüllü güzel oyuncu Rachel Weisz var.

Yönetmen:

Senaryo:

Oyuncular:

Filmin Türü: Drama, Romantik

Orijinal Adı: The Deep Blue Sea

Yapımcı Firma: Camberwell/ Fly Films, Film4

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: ABD, İngiltere

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: 0

The Deep Blue Sea Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema The Deep Blue Sea Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi