THY'ye "Batman V Süperman"Den Altın Ödül - Son Dakika

THY'ye "Batman V Süperman"Den Altın Ödül

18.11.2016 16:17
THY'ye

Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR / İstanbul DHATürk Hava Yolları'nın (THY) sponsor olduğu ve önemli bir sahnesinin de THY uçağında geçtiği "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmi, şirkete uluslararası bir ödül kazandırdı.

Faik KAPTAN-Murat ÇAKIR/ İstanbul DHA

Türk Hava Yolları'nın (THY) sponsor olduğu ve önemli bir sahnesinin de THY uçağında geçtiği "Batman v Superman: Adaletin Şafağı" filmi, şirkete uluslararası bir ödül kazandırdı. THY, dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında yer alan Epica'da, 'Batman v. Superman' reklam kampanyası sayesinde altın ödüle layık görüldü.

Ürün ve Ürün Yerleştirme kategorisinde Altın Epica'ya layık görülen THY, 'Batman v. Superman' reklam kampanyası ile süper kahramanlar evreninde gerçek bir havayolu şirketi olarak filmde boy göstermişti. Kampanya, tüm dünyada 125 milyon haber getirisinin yanı sıra 30 milyon YouTube izleyicisine ulaşmıştı.

THY Basın Müşavirliği'nden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Dünya genelinde gişe rekorları kıran 'Batman v Superman: Adaletin Şafağı' filminde Boeing 777 tipi uçağı ile yer alan Türk Hava Yolları, süper kahramanların dünyasına girerek; kapsamlı uçuş ağına 'Gotham City ve Metropolis destinasyonlarını' da ekleyip, tüm dünyanın dikkatini çekti. Film ekseninde tasarlanan kampanya kapsamında Türk Hava Yolları, ayrıca filosundaki bir Boeing 777 uçağını da bir yüzü Batman, diğer yüzü Superman olacak şekilde giydirdi.

Türk Hava Yolları, kampanya boyunca Batman ve Superman temalı yolcu kitleri, menü kartları, özel Miles&Smiles kartlarıyla farklı çalışmalar yaptı. Türk Hava Yolları'nın en yeni 'uçuş noktaları' olarak duyurulan Gotham City ve Metropolis'i işleyen seyahat rehberi gibi özel promosyon ürünlerini yolcuların beğenisine sundu."

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Pazarlama & Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur Altın Epica ödülü içi, "Bulunduğu her alanda daima başarılı ve etkin bir performans sergileyen Türk Hava Yolları olarak, dünya genelindeki tüm yolcularımıza heyecan verici ve beklenmedik sürprizler yaratma tutkumuzu teyit eden bu ödüle layık görülmekten ötürü son derece gururluyuz" dedi.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel THY'ye 'Batman V Süperman'Den Altın Ödül - Son Dakika


Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Birlikte yaşayan iki sevgili arasında çıkan kavga kanlı bitti Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim
20:42