Tomarza'da Göl Değirmeni, piknikçileri ağırlıyor - Son Dakika

Tomarza'da Göl Değirmeni, piknikçileri ağırlıyor

08.07.2020 11:29
Tomarza'da Göl Değirmeni, piknikçileri ağırlıyor, System.String[]

Tomarza ilçesinde Göl Değirmeni olarak bilen gölet, yaz aylarında piknikçiler tarafından tercih ediliyor.

Tomarza ilçesinde Göl Değirmeni olarak bilen gölet, yaz aylarında piknikçiler tarafından tercih ediliyor.

İmamkullu Mahallesi hudutları içerisinde Toros Dağları'nın eteklerinde bulunan gölet, yer altından çıkan soğuk suyuyla biliniyor.

İmamakullu muhtarı Yusuf Karasu, AA muhabirine, göletin turkuaz rengi ve akvaryumu andıran yapısı ile bölgenin gözde mekanı olduğunu söyledi.

Karasu, "Buradan çıkan soğuk su Zamantı Irmağına dökülmekte. Gölet, özellikle yaz aylarında piknikçileri ağırlıyor. Çevre il ve ilçelerden de gelenler oluyor." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tomarza'da Göl Değirmeni, piknikçileri ağırlıyor - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • Ali bölük : Allahin verdiği nimet çok güzel fakat yollari çok kötü tarlanın içinden gidiliyor bir asfalt daha dökülmesin golün etrafı büyük otlarla sarılmış hiçbir temizlik yok güzel etrafına oturacak yer yok bank konulabilir akan suya süslü değirmen tarzı bakim yapılabilir ama hiç bir bakım yok belediye baksın Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı