Tomarza-Kayseri yoluna Malatya yoluna kadar sıcak seriliyor - Son Dakika

Tomarza-Kayseri yoluna Malatya yoluna kadar sıcak seriliyor

31.10.2020 16:49
Tomarza-Kayseri yoluna Malatya yoluna kadar sıcak seriliyor, System.String[]

Tomarza-Kayseri arasındaki yola Kayseri-Malatya yoluna kadar sıcak asfalt serim çalışmalarına başlandı.

Tomarza- Kayseri arasındaki yola Kayseri- Malatya yoluna kadar sıcak asfalt serim çalışmalarına başlandı.

Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ve Tomarza Belediyesi tarafından Tomarza-Kayseri arasında bulunan ana yol, Kayseri-Malatya kara yoluna kadar yaklaşık 25-30 kilometrelik bölümüne sıcak asfalt seriliyor.

Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ve AK Parti İlçe Başkanı Erhan Şahin, çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Şahin, "İlçemize bağlı 54 mahallemizin tamamına hizmet götürmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bir taraftan mahallelerimizin eksikliklerini giderirken diğer taraftan Karayolları 6. Bölge Müdürlüğü ve Tomarza Belediyesi tarafından ortaklaşa yapılan Tomarza-Kayseri arasında bulunan ana yolunun sıcak asfalt çalışmalarına bugün itibari ile başladık. Çalışmalar 15-20 gün süreceğinden, sürücülerimizin anlayış göstereceğini ümit ediyor, yeni yapılan yolumuzun şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Şahin, çalışan personele tatlı ikram etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Tomarza-Kayseri yoluna Malatya yoluna kadar sıcak seriliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

90 yaş üzeri vatandaşlar evlerinde aşılanmaya başlandı, son 6 ayda Kovid-19 geçirenlere aşı yapılmayacak Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Son Dakika! Mesud Barzani ve oğlu ile görüşen Hulusi Akar'dan kritik mesaj: Bütün mücadelemiz terör örgütüne karşı Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine dahil oldu Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya benzeyen vatandaş sosyal medyada gündem oldu! Espriler havada uçuşuyor Kızının regl olduğunu duyurduğu için tepki çeken Ceyda Düvenci, eleştirilerin ardından geri adım atmadı Oğlunu uyuşturucu bağımlılığından kurtarmak için kendi elleriyle cezaevine gönderdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor