Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu - Son Dakika

Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu

26.10.2020 09:32

- Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu Yeniden düzenlenen Şelale hafta sonunda ziyaretçi akınına uğradı Kış Turizminin önemli merkezlerinden Erzurum'da yaz aylarında da turist ağırlayabilmek için Erzurum Valiliği, Büyükşehir ve Uzundere Belediyesi tarafından Tortum Şelalesi'nde...

- Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu

Yeniden düzenlenen Şelale hafta sonunda ziyaretçi akınına uğradı

ERZURUM - Kış Turizminin önemli merkezlerinden Erzurum'da yaz aylarında da turist ağırlayabilmek için Erzurum Valiliği, Büyükşehir ve Uzundere Belediyesi tarafından Tortum Şelalesi'nde yapılan çalışmalar büyük ölçüde tamamlanırken şelale ziyaretçi akınına uğramaya başladı.

Tortum Şelalesinin çevresinde yapılan çalışmalarla Şelaleyi rahatça gezen ziyaretçiler Erzurum Valisi Okay Memiş ve Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen'e teşekkür ettiler.

Proje kapsamında, şelalenin merdivenleri yenilendi, led aydınlatmaların yanı sıra birinci sınıf kafeterya ve restoranlar ile engelli vatandaşların şelaleyi görebileceği alanlar yapılması yerli turistlerin beğenisini kazandı.

Uzundere İlçesine gelen yerli ve yabancı turistler önce Cam seyir terasında heyecanlarını atarken daha sonra Şelalenin eşsiz güzelliğinin tadını çıkarıyorlar. Şelalenin eski halini hatırlayan vatandaşlar bu güzel çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu
Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu
Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu
Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Tortum Şelalesi Erzurum'un gözdesi oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ALS hastalığına yakalanan eski Karabüksporlu Shelton, hayatını kaybetti S&P Türkiye'nin kredi notunu 'B+' olarak teyit etti, görünümünü değiştirmedi Survivor'dan diskalifiye edilen Cemal Hünal'a eşi Lale Cangal'dan mesaj: Kocacığım çabuk gel Son Dakika: Galatasaray, Henry Onyekuru'nun transferi için Monaco ile görüşmelere başladı İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı