Son Dakika Haberleri: Elektrik Kontağından Çıkan Yangında 8 Ev Tamamen Yandı

Elektrik Kontağından Çıkan Yangında 8 Ev Tamamen Yandı

2 ay önce

Kastamonu'nun Tosya ilçesi Mısmılağaç köyünde gece yarısı elektrik kontağından çıkan yangında 8 ev tamamen yandı.

Kastamonu'nun Tosya ilçesine 37 kilometre uzaklıkta bulunan Mısmılağaç Köyünde Yaşar Yıldız'a ait evde elektrik kontağından çıkan yangında 8 ev tamamen yandı.

KAYMAKAM OLAY YERİNE KOŞTU

Mısmılağaç Köyüne 39 km uzaklıkta yer alan İskilip Kaymakamı Harun Reşit Han köyde yangının ilk çıktığı andan itibaren köye gelerek Yangın söndürme çalışmaların yerinde inceledi.

8 İTFAİYE ARACI MÜDAHALE ETTİ

Kaymakam Harun Reşit Han olay yerinde gazetecilere "Bizler komşu ilçemiz Tosya ya bağlı İskilip Kaymakamlığı olarak Belediyemize ait İtfaiye söndürme ve Orman İşletmesi Yangın söndürme ekipleri ile müdahale ettik. Yangına ayrıca Tosya ve Bayat Belediyesine bağlı itfaiye ekiplerde yangına toplamda 8 itfaiye aracı ile katıldı." dedi.

BELEDİYE BAŞKANI İNCELEME YAPTI

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahinde Mısmılağaç köyüne gelerek yangın söndürme çalışmalarını yerinde inceledi.

SU ŞİKAYETİ GELDİ

Yangın sonrası vatandaşlar köylerinde suyun olmamasından şikayet ettiler. Tosya,İskilip ve Bayat Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri yoğun bir şekilde çalışarak yangını kontrol altına aldılar.


YORUMLAR


Teslim Olan Kadın Terörist Kandil'de Yaşadığı Dehşeti Anlattı: 17 Kez Tecavüze Uğradım FETÖ'den Aranan Şüpheliyle Buluşan Doktor, Cebindeki 3 Bin Doları Dolabın Arkasına Attı

İstanbul'da Sapık, "Bakıcı Aranıyor" İlanı Vererek Görüştüğü Kadına Arabada Tecavüz Etti