Son Dakika Haberleri: Trabzonspor, Gaziantep'e 4 eksikle hazırlanıyor

Trabzonspor, Gaziantep'e 4 eksikle hazırlanıyor

2 ay önce

Teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Abdulkadir Ömür, Onazi ve Ekuban ile önceki gün yapılan antrenmanda sakatlanan Mikel katılmadı.

Trabzonspor, Gaziantep'e 4 eksikle hazırlanıyor, System.String[]

Teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde yapılan antrenmana sakatlıkları bulunan Abdulkadir Ömür, Onazi ve Ekuban ile önceki gün yapılan antrenmanda sakatlanan Mikel katılmadı. Milli takım kamplarında bulunan Sörloth, Hosseini ve Uğurcan'ın ise perşembe günü Trabzon'a gelerek takıma dahil olacağı açıklandı.


Bordo-mavili takımın hafif sakatlığı bulunan Sturridge antrenmanda takımla birlikte yer almazken, son yapılan antrenmanda takımdan ayrı olarak çalışan Filip Novak ile Abdulkadir Parmak ise takımla idmana katıldı.


Bordo-mavililer, antrenmanın ilk bölümünde kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaparken, ikinci bölümde ise taktik ağırlı çalıştı. Antrenmanın son bölümünde ise Novak takımdan ayrılarak salonda çalışmaya geçti.


Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 15.10.2019 03:02 

YORUMLAR


Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu
Ahmet Davutoğlu, parlamenter sistemi geri getirmek için çalışacak Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap