Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı - Son Dakika

Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

10.08.2018 17:39
Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı, System.String[]

Karabük'te meydana gelen üç trafik kazası, MOBESE kameralarına yansıdı.

Karabük'te meydana gelen üç trafik kazası, MOBESE kameralarına yansıdı.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Karabük'teki MOBESE kameralarının kaydettiği trafik kazalarının görüntüleri paylaşıldı.

Görüntülerde, Karabük'ten Yenice ilçesine gitmekte olan bir kamyonun, Cumapazarı Kavşağı'nda sola dönmek isteyen bir otomobille çarpışma anı görülüyor. Kazada maddi hasar meydana geldi.

Bir başka kayıtta ise Safranbolu-Karabük yolunda meydana gelen kazada, bir tırın yanından ilerleyen otomobile sol arkasından çarpıp, önüne alarak sürüklemesi ve bir başka otomobilin de bu otomobile çarpması yer alıyor.

Diğer görüntüde ise KARDEMİR Kavşağı'nda meydana gelen kazada, yolda kalan ve iterek kavşaktan çıkartılmaya çalışılan otomobile, hızla kavşağa giren bir başka otomobilin çapma anı kaydediliyor. Kazada, otomobili iten iki arkadaşın son anda yara almadan kurtulmaları da görüntüye yansıyor.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici