Tehlikeyi umursamayan patenli gençler resmen ölüm yolculuğu yaptı! O anlar anbean kamerada - Son Dakika

Tehlikeyi umursamayan patenli gençler resmen ölüm yolculuğu yaptı! O anlar anbean kamerada

26.01.2021 08:44

İzmir'in Konak ilçesinde, bir motosikletin arkasına takılarak tehlikeli yolculuk yapan 2 patenci genç, yürekleri ağza getirdi. Gençlerin tehlikeli yolculuğu ise bir sürücünün cep telefonu kamerası ile kayıt altına alındı.

Konak ilçesinde, dün akşam saatlerinde bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntüler yürekleri ağıza getirdi. Konak Tüneli'nde kaydedilen görüntüde, bir motosikletin arkasına takılan 2 patenci gencin yolculuğu tünel boyunca sürdü.

O ANLAR KAYIT ALTINA ALINDI

Motosiklette bulunan 2 kişi ile birlikte toplamda 4 kişinin yaptığı tehlikeli yolculuk, saniye saniye başka bir vatandaş tarafından görüntülendi.

2 PATENCİYE RAĞMEN KAMYONETİ SOLLADI

Motosikletin arkasına takılan gençlerde herhangi bir kask veya koruma amaçlı malzeme bulunmazken, motosiklet sürücüsünün arkasına takılan 2 kişiye aldırmadan önünde ilerleyen kamyoneti sollaması dikkat çekti. Sosyal medya hesaplarında paylaşılan görüntüler, tepkilere neden oldu.

Tehlikeyi umursamayan patenli gençler resmen ölüm yolculuğu yaptı! O anlar anbean kamerada

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Tehlikeyi umursamayan patenli gençler resmen ölüm yolculuğu yaptı! O anlar anbean kamerada - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Ordunun istifasını istediği Paşinyan'dan ilk açıklama: Ülkede darbe girişimi var, sokağa çıkın Son Dakika: Ermenistan ordusu, Başbakan Paşinyan ve hükümetin istifasını talep etti "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım" diyen Songül Karlı dudaklarına dolgu yaptırdı Dayak yediği için balkondan atlayan kadının kocasından şaka gibi savunma: Sakinleştirmek için kolunu ısırdım Son Dakika! İstanbul Yenibosna'da ağaca çıkarak Tabur Komutanlığı'nı gözetleyen DEAŞ'lı terörist yakalandı Müge Anlı'nın programında aranan Güldane Biçer cinayete kurban gitmiş! Kocası her şeyi itiraf etti Kamerasız ve tuşlu telefonlara rağbet patladı! Telefonculardaki stoklar neredeyse tükendi Göbeklitepe'nin minyatürlerini yapıp 5 bin TL'ye kadar satan girişimci, yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor