Turizm Haftası - Son Dakika

Turizm Haftası

23.04.2017 15:13
Turizm Haftası, System.String[]

Taraklı ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla panel düzenlendi.

Taraklı ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla panel düzenlendi.

Taraklı Kültür Evi'nde gercekleştirilen panelde, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu'nun muhteşem sahil görünümüyle turistlerin yoğun ilgisini çektiğini söyledi.

Karasu'nun turistik değerlerini ön plana çıkarma ve halka en iyi hizmeti sunma hedefiyle sahil bandında başlattıkları çalışmaların devam ettiğini belirten İspiroğlu, şunları söyledi:

"Dünyanın en güzel kumuna sahip olan sahilimizi estetik olarak en güzel hale getirmek ve hem halkımıza, hem yerli ve turistleri sunmakta hedeflerimizi arasında. Dünyanın tek parça su basar ormanı olan Acarlar Longozu, Yenimahalle, Maden Deresi, Küçük Boğaz, Karasu Kalesi, Mağaralar alternatif turizm için güzel bir potansiyele sahip. Turizm alanında var olan potansiyelimizi geliştirmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerekli."

Panele, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve daire müdürleri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Turizm Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı