Turizm Haftası - Son Dakika

Turizm Haftası

23.04.2017 15:13
Turizm Haftası, System.String[]

Taraklı ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla panel düzenlendi.

Taraklı ilçesinde Turizm Haftası dolayısıyla panel düzenlendi.

Taraklı Kültür Evi'nde gercekleştirilen panelde, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu'nun muhteşem sahil görünümüyle turistlerin yoğun ilgisini çektiğini söyledi.

Karasu'nun turistik değerlerini ön plana çıkarma ve halka en iyi hizmeti sunma hedefiyle sahil bandında başlattıkları çalışmaların devam ettiğini belirten İspiroğlu, şunları söyledi:

"Dünyanın en güzel kumuna sahip olan sahilimizi estetik olarak en güzel hale getirmek ve hem halkımıza, hem yerli ve turistleri sunmakta hedeflerimizi arasında. Dünyanın tek parça su basar ormanı olan Acarlar Longozu, Yenimahalle, Maden Deresi, Küçük Boğaz, Karasu Kalesi, Mağaralar alternatif turizm için güzel bir potansiyele sahip. Turizm alanında var olan potansiyelimizi geliştirmemiz ve iyi değerlendirmemiz gerekli."

Panele, Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve daire müdürleri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Turizm Haftası - Son Dakika


Son Dakika

Maradona'nın kalbi 500 gram fazla bulununca, incelenmek için cansız bedeninden çıkarıldı MEB'den LGS ve YSK açıklaması: Sınav müfredatında değişiklik söz konusu değil Tuvalete gitmek için uyanan baba oğlunu kanlar içinde buldu Oyuncu Demet Özdemir'in mini etekli pozlarına beğeni yağdı Türkiye'de koronavirüs kabusu sürüyor! Günlük ölüm sayısı 190 ile zirveyi gördü Balon balığı avcılığı için bu yıl kuyruk başına 5 lira destek ödemesi yapılacak Murat 124'ünü lüks araçla takas etmedi, torununa miras bırakacak Tepki çeken sözleri sonrasında istifa eden Bülent Arınç'tan ilk açıklama: Doğruları savunmaya kararlıyım