Üçüncü Göz Filmi - Son Dakika

Üçüncü Göz Filmi

01.07.2011 06:15
Üçüncü Göz Filmi

Üçüncü Göz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Üçüncü Göz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Georgia'da kasvetli, küçük bir kasaba...Üç çocuğu ile birlikte yaşayan dul Annie'nin psişik yetenekleri vardır. Olağanüstü bir şekilde gözleriyle görmediği gerçek birtakım olayları hissedebilmektedir. Herkeste olmayan bu sıradışı yeteneği onun için bir hediye olarak kabul edilebilir; tabii önce iyice bir düşünmek gerek.Zira kasabada yaşayan genç bir kadın kaybolduğunda polis Annie'den yardım ister. Annie çelişkiler içindedir. Bu arada da katil Annie'nin peşine düşmüştür...Usta yönetmen Sam Raimi'den bunaltıcı bir küçük kasaba tasviri ve zengin bir oyuncu kadrosuyla birlikte başarılı bir psikolojik gerilim filmi.

Yönetmen: Sam Raimi

Senaryo: Tom Epperson, Billy Bob Thornton

Oyuncular: Greg Kinnear, Katie Holmes, Keanu Reeves, Giovanni Ribisi, Cate Blanchett

Filmin Türü: Drama, Gerilim,

Orijinal Adı: The Gift

Yapımcı Firma: Lakeshore Entertainment

Yapım Yılı: 2000

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 112 dk.

Resmi Sitesi: http://www.paramountclassics.com/TheGift/index.html

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 10.08.2001

YORUMLAR
500
Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt'un gazeteci döven koruması cezaevine gönderildi Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar Bakan Fatih Dönmez'den CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na: Yalancının mumu yatsıya kadar yanar Merve Boluğur'dan eski eşi Murat Dalkılıç'a sert sözler: Bu kaçıncı show koçum Merve Boluğur'dan eski eşi Murat Dalkılıç'a sert sözler: Bu kaçıncı show koçum

Son Dakika Güncel Üçüncü Göz Filmi - Son Dakika


Advertisement