Ukrayna ordusunun Rus güçlerinden geri aldığı İzyum halkına yardım dağıtıldı - Son Dakika

Ukrayna ordusunun Rus güçlerinden geri aldığı İzyum halkına yardım dağıtıldı

28.09.2022 23:08

Ukrayna'nın doğusundaki Harkiv bölgesinde, Ukrayna ve Rus güçleri arasında yaşanan çatışmaların ardından Rus güçleri İzyum kentinden çekildi.

Ukrayna'nın doğusundaki Harkiv bölgesinde, Ukrayna ve Rus güçleri arasında yaşanan çatışmaların ardından Rus güçleri İzyum kentinden çekildi. Elektrik ve suyun olmadığı bölgede, gönüllüler tarafından halka yardım dağıtıldı.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Macron'a göre, yeni güvenlik mimarisinin Rusya'nın endişelerini dikkate alması gerekiyor Macron'a göre, yeni güvenlik mimarisinin Rusya'nın endişelerini dikkate alması gerekiyor Tahıl koridorundan 524 gemi ile 13 milyon tondan fazla tahıl taşındı Tahıl koridorundan 524 gemi ile 13 milyon tondan fazla tahıl taşındı Tahıl koridorunda taşınan tahıl 13 milyon tonu geçti Tahıl koridorunda taşınan tahıl 13 milyon tonu geçti

Son Dakika Güncel Ukrayna ordusunun Rus güçlerinden geri aldığı İzyum halkına yardım dağıtıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement