Son Dakika Haberleri: Umut Sakallıoğlu ile Kurgu Atölyesi Sinema Adası'nda

Umut Sakallıoğlu ile Kurgu Atölyesi Sinema Adası'nda

5 ay önce

SİNEMA ADASI, sinema alanındaki üretim sürecini öğrenmek isteyenleri alanında uzman isimlerle buluşturmaya devam ediyor.

Umut Sakallıoğlu ile Kurgu Atölyesi Sinema Adası'nda, System.String[]

Sinema Atölyelerinin yedincisi ödüllü kurgucu Umut Sakallıoğlu eğitmenliğinde ''UYGULAMALI KURGU ATÖLYESİ'' başlıyor.

Kadıköy'de bulunan Sinema Adası Kurgu Atölyesinin 2.sınıfını açıyor. Ödüllü kurgucu Umut Sakallıoğlu'nun eğitmenliğinde 8 Hafta 24 saat sürecek kurgu atölyesi 23 Nisan Salı günü başlıyor.

Katılımcıların Kurgu Yönetmeni olarak yetişebilmeleri için gereken; teknik, estetik ve yaratıcı becerileri edinecekleri kurgu atölyesi'nin kontenjanı sınırlıdır.

ATÖLYEDE NELER OLACAK?

Atölyede kullanılacak ve öğretilecek kurgu programı, kullanışlılığı ve imkanlarıyla sektörde kabul görmüş Adobe Premiere Pro CC uygulamasıdır. Atölye sonunda Adobe Premiere Pro CC programına tamamen hakim olunabilecek, diğer kurgu programları kolaylıkla öğrenilebilecek ve bu alanda iş imkanları mümkün olacaktır.

Kimler İçin: Kısa ve Uzun metrajlı film kurgusu yapmak isteyen, post-prodüksiyon sektöründe çalışmak isteyen, Youtube kanalında profesyonel video üretmek isteyen ve Kurgu alanında kendini geliştirmek isteyen her yaştan ve meslekten katılımcı için uygundur.

Haber Yayın Tarihi: 22.04.2019 08:46 Kaynak: BültenlerYüzlerce kişi yerli otomobil için sıraya girdi
Mağdur Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut'un katili Fedai Baran'ı cinayet sebebiyle kutladı Davutoğlu'ndan Erdoğan'a jet yanıt: Buradan meydan okuyorum