Son Dakika Haberleri: Telefonuyla Konuşurken Sinirlenip Unkapanı Köprüsü'nden Atladı

Telefonuyla Konuşurken Sinirlenip Unkapanı Köprüsü'nden Atladı

19 gün önce

İstanbul Unkapanı Köprüsü'nde telefonla konuşurken sinirlenen yaşlı adam, önce telefonunu attı sonra kendisini atarak intihar girişiminde bulundu.

İstanbul Unkapanı Köprüsü'nden denize atlayarak intihar etmek isteyen bir kişi, deniz polisi tarafından kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan kişinin sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

SİNİRLENİP ÖNCE TELEFONUNU, SONRA KENDİNİ ATTI

Edinilen bilgiye göre, saat 21.45 sıralarında meydana gelen olayda, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, telefonda konuşarak Unkapanı Köprüsü'nde yürürken birden sinirlenerek telefonunu denize attı. Daha sonra, köprü korkuluklarına çıkan kişi, kendini aşağı bıraktı.

BAYGIN HALDE BULUNDU

Olayı gören bir kişinin ihbarı üzerine olay yerine gelen deniz polisi, denizde aramalara başladı. Kısa süre sonra yarı baygın şekilde bulunan kimliği belirsiz kişi, bir tekne yardımıyla karaya çıkarıldı.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Sağlık görevlilerince ambulansta ilk müdahalesi yapılan kişi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan kişinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.Netanyahu, AB'den Destek Göremeyince, Görüşmesini İptal Ederek Ülkesine Döndü Rusya: Askeri Teknik İşbirliği Alanında, Türkiye'ye Kredi Verilecek
Bilim İnsanları: Uzaydan Gelen Virüs 23 Aralık'ta Dünya'yı Yok Edecek