Son Dakika Haberleri: Ünlü İngiliz Televizyon Yapımcısı Goodwin'den İtiraf: Başbakanlık Ofisinde Taciz Edildim

Ünlü İngiliz Televizyon Yapımcısı Goodwin'den İtiraf: Başbakanlık Ofisinde Taciz Edildim

7 gün önce

İngiltere'nin ünlü televizyon yapımcılarından Daisy Goodwin, Cameron hükümetinden bir yetkilinin başbakanlık ofisinde gerçekleşen davetin ardından kendisini göğsüne dokunarak taciz ettiğini söyledi.

İngiltere'nin ünlü televizyon yapımcılarından Daisy Goodwin, Cameron hükümetinden bir yetkilinin başbakanlık ofisinde gerçekleşen bir yemek davetinin ardından göğsüne dokunarak taciz ettiğini söyledi.

CAMERON HÜKÜMETİ DÖNEMİNDE YAŞANMIŞ

Victoria adlı dram dizisinin yaratıcısı kadın yapımcı Goodwin, bu olayın Başbakan  David Cameron'un Downing Street'teki ofisini ziyaret ederken gerçekleştiğini söyledi. Olayın ardından yetkili Goodwin'e televizyon programında tartışılabilecek bir konu üzerinde konuşmak için bir toplantıya davet eden bir mail attı.

Tacizcisinin adını vermek istemeyen Goodwin, olay olduğu sırada tacizcinin kendisinden birkaç yaş genç olduğunu söyledi. Goodwin'in verdiği bilgilere göre ismi verilmeyen bu yetkili Cameron'un görevde olduğu 2010-2016 yıllarında görev yapmaktaydı.


TACİZ SUÇLAMASIYLA KARŞI KARŞIYA OLAN POLİTİKACILAR VAR

İngiltere'de şimdiye kadar savunma bakanı Michael Fallon taciz suçlamaları nedeniyle istifa ederken, muhafazakar meclis üyesi Damian Green ve ülkenin uluslararası ticaret bakanı Mark  Garnier de taciz suçlamalarıyla karşı karşıya.

Radio  Times'a konuşan Goodwin, ayrıca bu olaydan ayrı olarak 15 yaşındayken  Londra'da bir trendeki görevlinin ellerini bacaklarının arasına koyduğunu da anlattı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


2005 Sonrası Araçlara Dikkat! Hackerlar, Frenden Direksiyona Kadar Her Şeye Uzaktan Erişebilir İngiliz Büyükelçi'den NATO Skandalıyla İlgili Açıklama: Çok Utanç Verici
Böyle Arkadaş Düşman Başına! Sızdığı Partide Suratına Gözlük Dövmesi Yaptılar Mersin'deki Futbol Maçı, İngiltere'de Gündem Oldu