Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu - Son Dakika

Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu

24.09.2017 14:46
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu, System.String[]

Pasific Film Yapım, Ankara’daki oyunculuk atölyesi öğrencileri için her hafta farklı ünlü isimleri getirerek tecrübelerini paylaşmalarını sağlıyor.

Pasific Film Yapım, Ankara'daki oyunculuk atölyesi öğrencileri için her hafta farklı ünlü isimleri getirerek tecrübelerini paylaşmalarını sağlıyor.

Pasific Film Yapımın oyunculuk akademisinde bu hafta, usta oyuncu Haldun Boysan, Atılay Uluışık ve ekranların sevilen yüzü Hülya Gülşen vardı. Tecrübelerini paylaşmak ve atölye çalışmaları yapmak amacıyla Pasific Akademi'ye gelen usta oyuncular, öğrencilerin hepsini teker teker yönlendirerek birçok doğaçlama rol yaptırdılar. Öğrenciler; sahnede rollerini icra ederken, eğitmenleri de, yılların sağlamış olduğu profesyonel bir bakış açısıyla, öğrencilerin performanslarını değerlendirdi. Oyunculuk mesleğinin püf noktalarını eğlenirken öğrenen öğrenciler, usta oyuncularla anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmeyip bolca fotoğraf çektirdiler.

Toplumsal değerler ve kültürel zenginliklerin gelecek kuşaklara aktarılmasında gençlere çok önemli görevler düştüğünü ve çağın gerektirdiği modern olgulara ayak uydurarak, kültür taşıyıcılığının sorumluluk bilincinde olarak güzel ve özgün üretimlerin gerçekleştirilmesi konusunda öğrencilerde ciddi bir farkındalık oluşturdu.

Dolu dolu geçen 4 aylık kurs maratonunun hemen ardından, ünlü oyuncuların yaptıkları oyunculuk workshopları ile daha da verimli hale gelen eğitimlerden son derece memnun olan öğrenciler, bu güzel imkanları kendilerine sunan Pasific Film Yapım'a çokça teşekkür etti.

Geçtiğimiz dönemde Atölye'ye konuk olan isimler arasında; Şevket Süha Tezel, Hüseyin Elmalıpınar, Zerrin Epikmen, Umut Karadağ, Cem Emüler, Asuman Bora, Haldun Boysan, Hülya Gülşen, Atılay Uluşık, Miraç Eronat, Okan Şenozan, Orhan Aydın, Rıza Sönmez, Nusret Şenay, Mehmet Ulusoy, Ötüken Hürmüzlü, Alpay Ulusoy, gibi alanında uzmanlaşmış isimler vardı. - ANKARA

Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu
Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ünlü Oyuncular Pasific'te Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi