Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi - Son Dakika

Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi

04.02.2020 17:47

Kendini spora veren ve hayli zayıf görüntüsüyle dikkat çeken şarkıcı Cemre Kemer, Seyşeller tatili sırasında takipçilerinden gelen eleştirilere cevap verdi.

Uzun zamandır Emir Medina ile aşk yaşayan Cemre Kemer, sevgilisiyle birlikte Seyşel Adaları'na tatile gitti. Sosyal medyada tatil fotoğraflarını yayınlayan Cemre Kemer'e takipçileri yüzlerce yorum gönderdi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ünlü şarkıcıyı fit ve sağlıklı bulurken, bazıları ise "Çok zayıfsın", "Biraz kilo al" şeklinde yorumlarda bulundu.

Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi

TAKİPÇİLERİ PAYLAŞIMLARA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

Tatil fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlayan 34 yaşındaki şarkıcının paylaşımlarına ilgi büyük oldu.

Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAYINLADI

Çok zayıf olduğuna dair eleştirilerden dert yanan Kemer, sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi

"BEN BÖYLEYİM"

34 yaşındaki güzel, "Ben kendimi bildim bileli aynı kilodayım. İki yukarı, iki aşağı okulda bale öğrencisiyken de bu böyleydi" ifadelerini kullandı.

"İki sene evvel kortizon kullanarak uzun bir tedavi oldum, yine almadım. Ortalama 17 yıldır. Beğensinler, beğenmesinler hiç problem değil. Sağlığım yerinde, kan tahlillerim gayet iyi, ben buyum."

Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi

Son Dakika Magazin Şarkıcı Cemre Kemer, zayıflığıyla ilgili sosyal medyadaki yorumlara yanıt verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Radamel Falcao, Galatasaray'a geldiği günden bu yana 48 maçta forma giyemedi Radamel Falcao, Galatasaray'a geldiği günden bu yana 48 maçta forma giyemedi Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü İddaa, şampiyonluk oranlarını güncelledi! Fenerbahçe'ye verilen oran hayrete düşürdü Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Cansız bedeni 4 yıl önce çıplak halde ormanda bulunmuştu! Korkunç cinayeti yıllar sonra sperm örneği aydınlattı Tuttuğu balığın fotoğrafını çeken genç, balığın ağzının içindeki paraziti görünce hayrete düştü Tuttuğu balığın fotoğrafını çeken genç, balığın ağzının içindeki paraziti görünce hayrete düştü
Advertisement