Uraz Kaygılaroğlu aşkını ilan etti! Melis İşiten'den manidar paylaşım - Son Dakika

Uraz Kaygılaroğlu aşkını ilan etti! Melis İşiten'den manidar paylaşım

13.01.2021 12:44
Uraz Kaygılaroğlu aşkını ilan etti! Melis İşiten'den manidar paylaşım, System.String[]

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun özel hayatında sürpriz bir gelişme yaşandı.

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'nun özel hayatında sürpriz bir gelişme yaşandı. Kaygılaroğlu, yanındaki kişiyle samimi bir pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun fotoğrafını paylaştığı kişinin menajer Önem Günal'ın ekibinde yer alan basın danışmanı ve oyuncu menajeri Gamze Okutucu olduğu ortaya çıktı. İkilinin bir süredir aşk yaşadığı öğrenildi.

Melis I·s¸iten, yeni as¸kıyla fotogˆrafını paylas¸an eski es¸i Uraz Kaygılarogˆlu'na aynı gu¨n manidar bir go¨ndermede bulundu. İşiten; 'Bugu¨n hissettiklerini unutma. Unutma sana hissettirilenleri.' mesajını yayınladı.

Uraz Kaygılaroğlu aşkını ilan etti! Melis İşiten'den manidar paylaşım

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Uraz Kaygılaroğlu aşkını ilan etti! Melis İşiten'den manidar paylaşım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi 15 Temmuz 2016'dan itibaren 462 üst düzey terörist etkisiz hale getirildi Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor Sezon sonu seçime gidecek Fenerbahçe'de yeni yönetimi büyük enkaz bekliyor İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim