Uyuşturucudan aranan şahıs kısıtlamaya uymayınca yakalandı - Son Dakika

Uyuşturucudan aranan şahıs kısıtlamaya uymayınca yakalandı

28.11.2020 22:25

Aksaray'da sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan ve uyuşturucu madde kullanma, bulundurma ve temin etme suçundan aranması olan şahıs sokakta yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliye sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için de ceza kesildi.

Artan koronavirüs vakaları nedeniyle saat 20.00'den sonra uygulanmaya başlayan sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan Tahsin Ö. (30) şüphe üzerine devriye atan polis ekipleri tarafından Kurtuluş Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde durduruldu.

ŞÜPHEYLE DURDURULDU UYUŞTURUCUDAN SUÇ KAYDI ÇIKTI

Polis ekiplerince yapılan GBT sorgulamasında hakkında uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak ve temin etmek suçundan aranması olduğu anlaşılan Tahsin Ö. ekiplerce gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıs Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Şüpheliye ayrıca sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için ceza kesildi.

Uyuşturucudan aranan şahıs kısıtlamaya uymayınca yakalandı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Uyuşturucudan aranan şahıs kısıtlamaya uymayınca yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Evdeki eşyaların yer değiştirdiğini fark eden kadın, çatısında yaşayan bir adam buldu