Son Dakika Haberleri: Vali Necati Şentürk, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini Ziyaret Etti

Vali Necati Şentürk, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini Ziyaret Etti

12 ay önce

Kırşehir Valisi Necati Şentürk, sınavlarda alınan başarılı sonuçların ardından İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini ziyaret etti.

Vali Necati Şentürk, Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini Ziyaret Etti, System.String[]
Kırşehir Valisi Necati Şentürk, sınavlarda alınan başarılı sonuçların ardından İlhan Kılıçözlü Fen Lisesini ziyaret etti.

Okul Müdürü Nazlıhan Altaş'tan okul ve öğrenciler hakkında detaylı bilgiler alan Vali Necati Şentürk'ün ziyaretinde Milli Eğitim Şube Müdürü Muhsin Kaya da hazır bulundu.

Fen Lisesinin sınavlarda aldığı başarılı sonuçlarla kendilerini onurlandığını belirten Vali Şentürk, Kırşehir'de eğitim kalitesini önemsediklerini ve bu kaliteyi daha da artırmak adına çalışmalar yürüttüklerini ifade etti. Vali Necati Şentürk, "Fen Lisesi ilimizin en başarılı okullarından biridir. Okulumuz sınavlarda başarılı sonuçlar alarak ilimizin puan ortalamasını artırmaktadır. Bizim de amacımız öğrencilerimizi donanımlı ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak geleceğe hazırlamaktır. Fen Lisesi öğrencilerinin, bilim ve teknolojiyi en iyi ve en doğru bir şekilde kullanarak insanlığın hizmetine sunacaklarından şüphem yoktur. Öğrencilerimizin azimle çalışarak ülkemiz adına büyük başarılar elde edeceğine inanıyorum" dedi.

Prof. Dr. İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi ziyaretinde okul tarafından düzenlenen kariyer günlerine katılan Vali Şentürk, öğrencilere hitap etti. Öğrencilere kendi hayatından kesitler sunan Vali Necati Şentürk, öğrencilere çeşitli nasihatlerde bulundu.

Program, öğrencilerin yönlendirdiği soruların Vali tarafından cevaplandırılması ile sona erdi. - KIRŞEHİRBabası Tarafından Dövülerek Öldürülen Mertcan'ın Karnesi Ortaya Çıktı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eski Dava Arkadaşlarına Sitem Etti: Ne Çektiysek Onlardan Çektik!