Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu

13.02.2018 12:22
Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu, System.String[]

IHAAW121539-HMN/13-02-2018 - Vali Pehlivan, SGK İl Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu (Fotoğraflı) BAYBURT (İHA) - Vali Ali Hamza Pehlivan, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bayburt İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

IHAAW121539-HMN/13-02-2018

- Vali Pehlivan, SGK İl Müdürlüğü'nde incelemelerde bulundu

(Fotoğraflı)

BAYBURT (İHA) - Vali Ali Hamza Pehlivan, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bayburt İl Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere SGK Bayburt İl Müdürlüğü'ne giden Vali Pehlivan, SGK İl Müdürü Ali İhsan Nuhoğlu tarafından karşılandı. Kurum çalışmaları hakkında İl Müdürü ve personelden bilgiler alarak birimleri dolaşan Vali Pehlivan, tespit ve değerlendirmelerde bulundu. Vali Pehlivan, vatandaşların iş ve işlemlerinin yerine getirilmesi hususunda çalışanların azami hassasiyet göstermelerini isteyerek kurum personeline işlerinde başarılar diledi.

Kurum içerisindeki incelemelerinin ardından SGK İl Müdürü Ali İhsan Nuhoğlu'ndan yürütülen iş ve işlemler hakkında brifing alan Vali Pehlivan ziyaretini sonlandırdı.

Vali Ali Hamza Pehlivan'a ziyaret ve incelemeleri sırasında SGK İl Müdürü Ali İhsan Nuhoğlu, İl Müdür Yardımcısı Nihat Kaya ve Kadir Ercan eşlik etti.

(YY-ÖB-Y)

13.02.2018 12: 17: 12 TSI

NNNN - ERZURUM

Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu
Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu
Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Vali Pehlivan, Sgk İl Müdürlüğü'nde İncelemelerde Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti