Victoria Beckham, banka tatilini David Beckham'ın fotoğrafını paylaşarak kutladı - Son Dakika

Victoria Beckham, banka tatilini David Beckham'ın fotoğrafını paylaşarak kutladı

Victoria Beckham, Britanya'ya özgü banka tatilini, Instagramdan yaptığı David Beckham paylaşımıyla kutladı. Beckham, paylaşımında "Mutlu banka tatilleri, öpüyorum" ifadesini kullandı.

Victoria Beckham, Britanya'ya özgü banka tatilini, Instagram hesabından yaptığı David Beckham paylaşımıyla kutladı. Beckham, paylaşımında "Happy Bank Holiday! Kisses" (Mutlu banka tatilleri, öpüyorum) ifadesini kullandı.

BANKA TATİLİ NEDİR?

Bank Holiday (Banka Tatili) resmi tatilin bir diğer adıdır. Eğer Britanya'ya özgü konuşmamız gerekirse yılda 8 kere gerçekleşen ve resmi kurumların kapalı olduğu ve genellikle şirketlerde de tatil yapılan gündür. Bu tatiller içlerinde Good Friday (Güzel Cuma), Early May (Türki Cumhuriyetlerdeki Nevruz'un denk bir tatil), Yeni yıl tatili ve Christmas (Hz. İsa'nın doğumu) gibi tatillerin de bulunduğu 8 tatili içermektedir.

YORUMLAR

Son Dakika

16:03 ABD'li hazır giyim devi Lucky Brand iflas başvurusunda bulundu 15:40 78 günde koronavirüsü atlattı, evine başsağlığı telefonları bile geldi 15:01 Son dakikalarda kaleye geçen Lucas Ocampos, rakip kalecinin tarihe geçecek şutunu çıkardı 14:19 Düğünlerde takıların gelin ve damat yerine cansız mankenlere takılmaya başlamasıyla, satışlar patladı 13:28 Fatih Altaylı'dan çarpıcı iddia: Yabancı sınırı getirilirse, üç büyükler bir süre sonra küme düşer 13:13 Rusya, İngiltere'nin yaptırım kararı nedeniyle misilleme yapacak 12:14 Gelibolu'da tarlaları yanan köylüler, oluşan manzara sonrasında büyük üzüntü yaşadı 10:48 Kusursuz vücuduyla büyüleyen Ebru Polat, fit kalmanın sırrını verdi 10:44 ABD'de kaybolan kadın askerin tecavüze uğrayarak öldürüldüğü ortaya çıktı 10:39 Kansas City Chiefs ile 503 milyon dolarlık sözleşme imzalayan Patrick Mahomes, tarihin en çok kazanan sporcusu oldu 10:24 Mayoyla görüntülenen Birce Akalay, vücudunu havluya sararak gizledi 09:36 İstanbul'un göbeğinde bir kadının sevgilisi tarafından silahla yaralandığı anlar kamerada 09:28 Altın Kelebek Ödülü'ne layık görülen şarkıcı Emrah'tan yıllardır görüşmediği oğluna büyük ayıp 08:57 Erzincan'da 95 ülkeye ihracatı yapılan vişnenin hasadı başladı 08:32 Antalyalı taş üreticisi, yılda 10 bin metrekare ihracat yaparak 1 milyon TL kazanıyor